Nimeks Kamilla Katarina, aastaid on mul 23. Olen blogimisega varemgi tegelenud, kuid nüüd otsustasin, et võtan selle aktiivsemalt käsile, sest mul on teiega väga palju jagada, seega miks mitte teha seda suurema algusega. Ei oskagi täpselt öelda, mida teiega jagama hakkan, sest esimese asjana tekib mu peas küsimus, mida ma EI hakka?!

Kunstiga olen tegelenud nii suuremal kui väiksemal määral terve elu, ilmselt sai see kõik alguse vanematest-sugulastest, kes sellega samuti seotud on. Veel paar aastat tagasi oli mu suureks eneseväljendusviisiks tantsimine, millega tegelesin kokku kümme aastat. Nii kurb kui see ka pole, läks see mu südamesse peitu ja nüüd naudin vaadata, kuidas teised laval tantsivad…

Minus kerkis esile uus väljendusviis, milleks on moekunst. Seda kõike moekunsti kõige üldisemas mõttes. Kaheksandas klassis tegin ma esimese kollektsiooni, nüüdseks on mul kokku neli kollektsiooni. Olen osalenud mitmetel noorte moeshowdel ning võitnud eripreemiaid ja auhinnalisi kohti. Kuid riiete disainimine pole ainus, mis mind moega seob! Lisaks disainimisele, olen ise korraldanud mitmeid noorte moeüritusi (nt Moedepoo 2013, PG moeõhtu 2013, Moedemm). Minust on ajaga saanud fotograaf (enamjaolt moe-ilufotod, hetke suurimad tööd disainer Zoja Järgi Kaamose raamatusse pilt ja brändi Varkki sügis/talv 12/13 imago fotod) ja muidugi ei saa ka mainimata jätta oma suurt riietekogu, sest mulle nii meeldib oma riiete ja stiiliga “mängida”.

Fashion is my drug, sest see lihtsalt toidab mu meeli mingil eriskummalisel moel. Eelmisel aastal külastasin ma vähemalt kümmet moeshowd, kus mõnel olin pealtvaatja, mõnel olin osaleja ja ühes olin isegi modell. Arvan, et ega seegi aasta halvem tõota tulla ja kindlasti saate ka nendest moeshowdest ning teistest huvitavatest üritustest siit lugeda ja pilte näha.

Kindlasti ei ole outfiti, fotode ja moeshowde postitused ainukesed teemad mida Trendiruumis lugema/nägema hakkate, palju muud põnevat ka! Jääge lainele, sest õpin ja arenen iga päevaga aina rohkem! Siit blogist saategi sellest kõigest osa…

Kamilla Katarina