Hei-hei kõik trendikad!

Ma käisin täna selle kleidiga tööl ja terve see aeg mõtlesin, et ükskõik kui väsinud ma lõpuks olen (olen mega väsinud), ma teen lõpuks selle kleidiga outfiti postituse ära! NING SIIN SEE ON! Siin on pildid, mis Marili tegi minust mega ammu. Nii ammu, et ma olin siis veel täiesti ginger peast. Kes minu instagrami jälgib, siis teab, et nüüd olen täiesti blond.  Aga ma ei saanud neid pilte jagamata jätta, sest vaadake kui ilusad nad on või ei !?!
Ja teiseks ka sellepärast, et keegi küsis mult tumblris:”Millised kleidid sulle meeldivad?” ning siit ka vastus. See kleit teeb mind visuaalselt kõhnemaks ja mida veel naisel tahta? Eriti hea on see, et ma sain selle kleidi H&M’ist 10€!!!
See küsimus esitati tegelikult sellel ajal, kui olin välja kuulutanud, et teen teile küsimused-vastused(Q&A) video ja oeh kus see küll omadega on? Juba eelmises postituses kirjutasin sellest, aga endiselt pean mainima, kui kohutavalt kiirelt mu suvi läks. Mul on reaalselt tunne, et need kolm kuud kestsid kokku ühe kuu aja ja sellepärast on mul viimastel päevadel ka kerge segadus tunne sees, mis on põhjustanud mulle mornimat olekut. Keegi feelib mind?
Ega see video ka kuhugi jää, sest ma üritan nüüd tempot kergelt maha tõmmata… kui see võimalik on? Seega kui kellelgi on mulle mõni huvitav küsimus, siis ikka ja alati võite esitada selle mulle kas alla kommentaari või Tumblrisse SIIA! Varem või hiljem tuleb see video niikuinii 😉

OUTFITI DETAILID: Kaabu – Lindex | Nahktagi – kirbuturult | Kleit – H&M | Jalanõud – Tamaris

IMG_9415

IMG_9462

IMG_9422

blurrr

IMG_9440

IMG_9466

IMG_9479

IMG_9464

IMG_9450

Millised kleidid teile meeldivad?

Kamilla Katarina
♥♥♥
INSTAGRAM | FACEBOOK | TUMBLR | YOUTUBE | snapchat: kamillakatarina