Hei-hei kõik trendikad!

Kui paljud teist on kuulnud BonBon Lingerie brändist? Kas teadsite, et see on meie Eesti päris oma pesubränd? Jah, just nimelt! Mina isiklikult olen selle brändiga juba üpris ammu kursis, sest mu isa on mulle kinkinud sealt kaks asja – ühe vaarikaroosa öösärgi ja ühe musta aluskleidi. Tunnistan ausalt üles, et kuna mõlemad on nii luksuslikud, siis ma pole veel jõudnud kumbagi kanda, sest esiteks seksikat öösärki on mõtet kanda siis, kui seda on kellelegi näidata ka (mul pole 😀 ) ja teiseks ma pole siiani soetanud ühtegi sellist kleiti, mis nõuaks mult aluskleiti. Õnneks, kuna mõlemad on täiesti ajatu lookiga, siis küll ma jõuan neid veel oma elus kanda 😉 .

Täna kirjutan ma sellest brändist, sest mul tekkis suurepärane võimalus nendega koostööd teha. Kuna tegemist on Eesti brändiga, siis polnud mul väiksematki kahtlust, et ma seda teha ei sooviks. Ma toetan alati Eesti toodangut ja inimesi! #patrioot – Etteruttavalt kergitan veidi saladusloori ning BonBon kingib ka ühele mu lugejale ühe väga metsiku ja ägeda pesukomplekti, aga sellest pikemalt postituse lõpus 😉

Pesust on üleüldse nii huvitav kirjutada ja rääkida, sest see on meie riietuse juures kõige salapärasem osa, mis samas võib kandjat mitu korda enesekindlamaks muuta.
Olen tõdenud, et massimoes on olemas mugav pesu ja ilus pesu, aga tihtilugu neid mõlemat puntki ei suudeta millegipärast kokku panna – teate mida ma mõtlen? Võib-olla on asi minus, aga olen avastanud, et mitmed ilusad rinnahoidjad on kappi seisma jäänud, sest need pole pooltki nii mugavad, kui need naturaalset värvi, ilma sitside ja satsiteta rinnahoidjad. Õnneks ongi BonBon Lingerie need kaks punkti ühendanud, sest nad näevad väga vaeva enda materjali valiku ja seljas istuvusega. On täiesti arusaadav, miks nende hinnad on kõrgemad kui muidu, aga siit kohe teile hea uudis – NEIL ON KÄIMAS SUVINE ALLAHINDLUS!

Kui teil mõne ilusa pesu ostuks läheb, siis minupoolt teile väike soovitus kui kandma hakkate – kandke pesukaitset 😉 ! See aitab tohutult pikendada teie ilusate aluspükste eluiga.

Muidugi käisin kogu seda ilu ja mugavust ka koha peal uudistamas, nende väga hubases ja armsas pesubutiigis, mis asub Pärnu mnt 21. Veel on neil esindused Ülemiste keskuses, Saksamaal ja Bulgaarias.

IMG_9597

IMG_9607

IMG_9618

IMG_9610

IMG_9611

BonBon Lingerie disainer Iris Tust ütleb, et hetkel on pesutrendides olulised märksõnad võrgutav ja peenutsev pits, salapära, loodusemotiivid, jõulised kontrastid, läbikumav nahk; toonidest võidutsevad pastellid ning punane ja must. “Eelkõige ihaldatakse mugavust ja kvaliteeti. Pesu peaks kindlasti igat kandjat kaunistama – sobima suuruselt, lõikelt, stiililt ja tegumoelt. Hästiistuv pesu muudab selle kandja seksikaks ja enesekindlaks.” (Allikas: Catwalk)

IMG_9614

IMG_9623

IMG_9621

IMG_9626

IMG_9630

IMG_9633

Nii ja nüüd see kõige toredam uudis – BonBon Lingerie kingib ühele mu lugejale nende Bugsi kollektsioonist pesukomplekti (rinnahoidjad & aluspüksid).

IMG_9643

IMG_9653

IMG_9656

Selleks, et võita see hulljulge ja särtsakas pesu, tuleb sul Trendiruumi FB lehel veidikene likeda ja jagada ühte pilti, aga kõigest täpsemalt SIIN.

Kui sul selles loosimismängus ei vea, siis ole mureta. Libressel on samuti käimas suur kampaania koostöös BonBoniga, kus on veel uhkemad auhinnad. Selles kampaanias osalemiseks, tuleb sul osta Maksimarketi, Konsumi või A ja O kauplusest mistahes Libresse toode, registreerida oma ostutšekk SIIN.

 

Ning minu tänane lõpuküsimus, millele ootan vastuseid alla kommentaariumisse – KUI ENESEKINDLALT PANEB SIND SU ALUSPESU TUNDMA?

 

Kamilla Katarina
♥♥♥

INSTAGRAM | FACEBOOK | TUMBLR | YOUTUBE | snapchat: kamillakatarina