Hei-hei kõik trendikad!

Mõni aeg tagasi pildistasin ma EKA moestilistika tudengi Anne-Mai Saveljevi koolitöö üles ning nüüd mõtlesin, et jagaks seda tulemust ikka teile ka. Naljakas on see, et me Anne-Maiga suht põdesime pärast fotosessiooni, et kas siit ikka tuli nüüd miskit välja, sest kõik läks kuidagi nii viltu ning modellidega ei tekkinud sellist mõnusat ja sooja suhet, mis oli meile mõlemale esmakordne, aga eks see oligi väga huvitav ja õpetav kogemus. Sellistel fotosessioonidel oleneb ikka väga kõikidest tiimi liikmetest – modellidest, stilistist, meigist-soengust ja fotograafist. Kõik on nii vajalikud lülid ning kui ei tekigi mingi lüliga mõnusat kontakti, kui see jääb väga külmaks ja pinnapealseks suhtluseks, siis võibki jääda pärast selline kõhklev tunne sisse.
Anne-Mail toimus hindamine nüüdseks juba ära ning õnneks tuli välja, et see seeria oli just üks tugevamaid ning Aldo Järvsoo oli öelnud, et on nõus tulevikus Anne-Maile kõik oma kleidid fotosessioonidele laenama 🙂 .

Ma ei saa täpselt aru milles probleem on, ilmselt vist WordPressis, aga mul näitab siin neid pilte kergelt uduselt, mis on nii nõme, sest tegelikult nad on kõik ikka teravad 😉 . Või äkki te näete neid normaalselt teravalt? Siis on kõik hästi.

kuld algus taustaga J

h6be 123h6be teinetaustaga mirjamvaskne 5

Need ülemised kuus pilti on siis need kõik pildid, kuidas ta seda seeriat koolis presenteeris, aga ma tahtsin teile lisada veel mõned pildid, mis olid minu arust coolid 🙂

IMG_7310

IMG_7403

proov2

Untitled-mir

Andke teada kuidas teile see seeria meeldib 🙂

 

Kamilla Katarina
♥♥♥

INSTAGRAM | FACEBOOK | TUMBLR | YOUTUBE