Hei-hei kõik trendikad!

Üle pika aja üks kerge outfit teie ees. Käisime koos Mariliga Tallinn Fashion Weekil, mis toimus esmakordselt ka kevadel. Käisime seal kaemas Perit Muuga kollektsiooni, aga sellest kahjuks ühtegi pilti pole jagada, sest esiteks me seisime nii halvas kohas, et pilti teha ning üleüldse ma ei teagi kas ma tahaks miskit jagada, sest mind isiklikult ei kõnetanud ta kollektsioonist ükski komplekt, mis on veider, sest eelnevalt on mulle küll meeldinud Periti kollektsioonid. Pärast showd jäime Mariliga rahvamelu sisse lobisema, imetlesime ja arvustasime omavahel kõiki neid karvaseid ja sulelisi, kes sinna kokku oli kogunenud. Tundsime mõlemad, et oleme nagu kuskil koopas elanud, sest nii ammu polnud mõlemad kuskil väljas käinud. Mind ausalt öeldes muutis see kogu segasummasuvila lausa ärevaks. TFW puhul võtsin kapist välja oma uusima kleidi, mille ma ostsin Rootsist Gina Tricotist 15€. See kangas on nii äge neediline, mis samas ei ole ka needliline ehk siis see kangas on sellise mustriliseks pressitud vms. Kui see seljas on, siis koguaeg käsi silitab seda kangast 😀 . Jalga panin oma uued saapad, mis said soetatud ALDO’st 40€, seal juures olles TÄISNAHAST! Kaabu on pärit H&M’ist mega ammusest ajast.

Nende saabastega on üks vahva lugu – nimelt on säärase tegumoega saapad mul juba NELJANDAD… võib-olla isegi viiendad!?! Suudate uskuda, et ma ostsid juba neljandat korda samasugused saapad? Aga ma ei leidnud paremat. Ma tunnen, et see tegumood on nii mina kui üldse olla saab. Mulle meeldib selliseid saapaid kanda aastaringselt, sest minu arust sobivad need nii teksade, kleidi ja seelikuga. Muidugi oleneb maitsest. Jah, need pole väga naiselikud, iseloomustaks neid isegi sõnaga robustsed, aga eks mu stiil olegi sinna kanti 😀 .

MUIDE! Ma tegin endale Snapchati, seega kes soovib mind seal jälgida, siis lisage mind – kamillakatarina.

Aga jah, kui TFW’il järgmine show pihta hakkas, kuhu me Mariliga ei läinud, siis läks seal rahulikumaks ning otsisime ühe ägeda nurga, kus siis üksteise outfitid üles jäädvustada. Seega aitäh Marilile (link- www.storytelling.ee) , kes viitsis minust mõned klõpsud teha ja vabandust, et ma ühest riietusest nii palju pilte jagan, aga kuna pole ammu jaganud, siis kui juba jagamiseks läks, siis ikka täiega 😀

IMG_8153

IMG_8176

IMG_8202

IMG_8185

IMG_8204

kaksneetidega

IMG_8213 IMG_8215

 

Kamilla Katarina
♥♥♥

INSTAGRAM | FACEBOOK | TUMBLR | YOUTUBE