Hei-hei kõik trendikad!

Ühel õhtul jäin ma oma väikse õe Kadrianiga kahekesi koju. Meie ühine tegevus algas piparkookide valmistamisega, mis tulid välja mega maitsvad ja toredad.

(Väike soovitus: Kui soovite oma piparkooke huvitavamaks teha, siis tehke suuremale kujule väiksema kuju auk sisse ning sinna sisse pange karamellikomm(tavaline lutsukomm), mis sulab ahjus ilusti piparkoogi sisse ära, millest jääb ilus “klaasi” mulje)

piparkoogid

Kui piparkoogid ahju läksid, pakkusingi Kadrianile järgmise tegevuse välja, milleks oli tema ära meikimine ja soengu tegemine. Te küsite miks? Sest ta on jõudnud ikka (varsti saab 10), kus teda on hakanud huvitama kogu see ilu teema. Koos sõbrannadega käivad “salaja” emade meigikotte uurimas ja katsetamas.
Usun, et sellist asja pole vaja keelata ka, sest iluvaldkond on naisterahvaste loomulik elu osa ning kui tüdrukutel selle vastu uudishimu tekib, siis las nad uurivad ja õppivad. Eks nad saavad ise ka ju aru, et nad sellise asja jaoks veel täiesti lapsed ja et nad pole väga osavad veel selles.
Üks päev tuli Kadrian koju sinise silmaga, niimoodi et ma reaalselt ehmatasin ära ja küsisin et “issand kas sa kukkusid või mis sul juhutus???”, mille peale ta hakkas veidi sidistama-sadistama ja vaikselt üle huule ütles “Noo me Elluga veidi värvisime ta ema lauvärviga silmi…” 😀
Lisaks sellele, et Kadrianil ise meikimise vastu huvi on tekkinud, on meil ka koos kunagi tehtud video, kus TEMA tegi MULLE meiki. Sellel ajal ei huvitanud see teema teda üldse. Videot saate vaadata SIIN. Sellepärast mõtlesin ka, et nüüd oleks aeg vastupidist asja teha.

Meigitoodeteks võtsin siis need tavalised asjad, mida ma enda peal tavaliselt kasutan – ripsmedušš, jumestuskreem, päikesepuuder, huulepulk/läige. Rääkides enda meikimisest, siis ma ei tea kui paljud teist juba aru on saanud, aga kuna mul on suht hea näonahk ja tumedad kulmud (jah, need ongi sellise kujuga ja lühikesed sünnist saati, ei kitku neid põhimõtteliselt üldse 😀 . Lihtsalt keegi kunagi küsis, et mida ma nendega teen, et nii teistsuguse kujuga vms.), siis ma ei meigi end väga tihti ja ei kata end väga paksu kihi alla. Meigin end umbes 1-3 korda nädalas.

Tavaliselt näeb Kadrian välja selline:

IMG_5770

Pärast:

IMG_5786

IMG_5796

Eriti teistsugune nägi ta välja, siis kui tõmbasime seitli teisest kohast:

IMG_5773

Kuidas ta siis tulemusega rahule jäi? Mmm noh… Kui tegemiseks läks, oli ta väga IN. Kuskil poole peal hakkas juba vinguma, et “kaua veel-kaua veel-ei jaksa” ning muidugi kõik, mis toimus silmade ümber oli eriti ebamugav. Kui kõik valmis sai, käis ta enne piltide klõpsamist mitu korda end peegli ees imetlemas ja ütles “Issand kes see on? See pole Kadrian. Ma olen nagu supermodell!” seega mõnes mõttes meeldis, aga kuna ta silmad pole üldse harjunud selliste ainetega, mis sinna ümbrusesse pandud sai, siis sellepärast tundis ta end väga ebamugavalt lõpuks. Samas tuli ripsmeduššiga välja tema üli pikad ripsmed, mis olid ka mulle suureks üllatuseks. Aga kahjuks (või õnneks) läksid ta silmad sellest hästi raskeks ning ka meigi eemaldamine oli tema jaoks kõige vastikum. Maha võtmise ajal isegi kõlas lause “Ma vihkan meiki! Nii rõve!”.
Kokkuvõttes talle see kogemus meeldis, sest uus ja huvitav, aga samas sai aru, et meikimine pole veel nii noorele neiule loodud. Nahk veel nii õrn ja ilma palju armsam. Ma arvan sama 🙂 . Mul oli ka teda ikka väga naljakas vaadata. Ja üleüldse – selle postitusega ma ei tahtnud propageerida meikist ja a’la et meigiga on ilusam vms. Ma olen kahe käega poolt loomulikule ilule ja vähesele meigile. Tahtsin teile lihtsalt näidata meie toredat ettevõtmist.

IMG_5808

Kamilla Katarina
♥♥♥

INSTAGRAM | FACEBOOK | TUMBLR | YOUTUBE