Hei-hei kõik trendikad!

Mul on üks video ootel, mida tahaks ka siia keskkonda postitada, aga mul on mingi põhimõte sellega, et ma ei taha, et blogilehel oleks kaks videot järjest. Tahaks, et videote vahele jääks üks kirjalik postitus ka.
Ma tulin üleeile tagasi Eesti-sisesest komandeeringust (kasutan seda sõna lihtsalt sellepärast, et see kõlab nii fancylt 😀 ), kus ma käisin kahe päeva jooksul Tartus ja Võrus umbes viit disain objekti pildistamas. Kogu seda seiklust filmisin ka, praegu lõikangi neid vloge kokku. Mõlemal päeval käisin ma mega palju ja minuga olid koguaeg kaasa minu fotovarustusega kott ja vajalike asjadega seljakott, seega ma olin üsna kaamel. Need kaks päeva olid nii väsitavad, et nendest järgeneval ööl magasin 14 tundi jutti ja pärast ärkamist tundsin ikka reisi-“pohmelli”, jõuetu ja vastik oli olla, sest Võrus olles sain veidikene külma kah. Kuna nüüdseks olen ma kaks päeva järjest juba kodus olnud, teinud ainult koduseid toimetusi, elanud väga igavat elu, siis mõtlesin, et mida küll teile jagada, kui ma nii igav olen olnud…

Mitmed Võru paneelmaja seinad on sellisteks värvitud ja minu arust see on mega äge ning ülejäänud linnad peaksid kunstilistest paneelmajadest õppust võtma.

ohboy

Niimoodi olen ma siis olnud… Vedelenud diivanil, olnud arvutis, vaadanud filme jne – ühesõnaga olnud Laiskloom Kamilla. Mide te mu Nike plätudest arvate 😀 ? Lemmikud! Kannangi neid või siis pehmeid susse kodus olles. Alati kui mul on need kuskil suvel kaasas olnud (kunagi siis näiteks malevas või see suvi Vormsil), siis kõik sõbrannad on need nii muuseas oma jalga libistanud, sest no olgem ausad – need on nii mugavad.

Igatahes mõtlesin siin, et mida siis teiega jagada ja kuna minu meelt on kahe viimase päeva jooksul lahutanud mitmed youtuberid ja üleüldse, olen mitmeid Youtube kanaleid nüüdseks juba kaks aastat suhteliselt regulaarselt jälginud, siis miks mitte oma lemmikuid kanaleid ka teile jagada?

Alustame välismaiste youtuberitega:

1) Tess Christine

Screen shot 2015-12-12 at 6.52.22 PM

Ma ei osanudki valida kumb panna esimesele kohale, kas Tess või Lauren, sest mõlemad meeldivad mulle väga, aga Tess näeb videotega rohkem vaeva, seega panin tema ikkagi kõige lemmikumaks. Ma arvan, et kahe aasta jooksul pole ta videotest ühtegi videot, mis mulle meeldinud poleks. Tema videod on alati nii huvitavad ja läbimõeldud. Eriti meeldivad mulle tema Lookbook ja styling videod, annavad enda riietumise juurde palju inspiratsiooni ning samuti läbi tema videote on mul juba nii kaua mõlkunud peas mõte, et teeks ka lookbook videoid, aga millegipärast ma pole siiani selleni jõudnud… Tema videoid aitab tal teha tema äge boyfriend ning nii nõme ja halb kui see ka poleks, aga Patrick on mu mees ideaal/unistus. Iga kord kui Tessi videotes Pat ka on, siis ma veidike ilastan ja olen kurb, et minuni selline perfektne kutt pole jõudnud 😀 . Miks ta nii “perfektne” mulle tundub? Kui kõrvale jätta ta isiksus, mis läbi videote on jätnud mulje, et ta on väga chill ja tore, on ta ka fotograaf ning surfar! Ja siiski aitab Tessil kogu selle YT teemaga tegeleda.. Ma oleks “taevas”, kui keegi mind niimoodi mu tegemistel aidatat viitsiks. Ning ta stiil!! Kannab kaabusi ja sellised lokilised surfari juuksed… Ma ausalt ei tea, kust ja miks mulle just sellist tüüpi kutid meeldima on hakanud, aga on.

2) Lauren Elizabeth

Screen shot 2015-12-12 at 6.53.48 PM

Mulle meeldib ta huumor! Meenutab hullult minu ja mu sõbrannade huumorit ning see vist ole põhilisem, miks ta mulle nii väga meeldib – selline kergelt irooniline. Muidugi on tal ka äge stiil ja huvitav elu (2015 aastal tuli välja film, kus ta oli oma parima sõbrannaga peaosas), seega ongi teda põnev jälgida

3)Zoella & MoreZoella

Screen shot 2015-12-12 at 6.54.39 PM

Zoella on vist esimene youtuber, läbi kelle ma üldse avastasin, et youtubes elus käib. Kuigi ta oli esimene keda pingsalt jälgima hakkasin, ei saa ma teda nimetada enda kõige lemmikumaks, sest tema videote puhul olen ma kõige rohkem seda teinud, et hakkan vaatama, aga siis hakkab igav/ei kõneta ning kerin edasi või panen üldse kinni. Zoellalt jälgingi tema mõlemat kanalit ning ma pean vist isegi ütlema, et mulle meeldib rohkem vaadata tema vloge. Tema vlogid on ühed mu lemmikud, sest need on suhteliselt alati väga põnevad ja kaasahaaravad! Tema kanalitel on hetkel käimas tõeline jõuluhullus, sest kuni 1.detsebrist kuni 24.detsembrini lisab ta oma mõlemale kanalile uue jõuluteemalise video.

4) Meghan Rienks

Screen shot 2015-12-12 at 6.55.34 PM

See inimene julgeb ennast lolliks teha ning viskab enda üle nalja. Ma ei teagi täpselt miks see mulle meeldib, aga ta on kuidagi väga vaba ja mõnus inimene, keda on hea vaadata.

5) Sonya Esman 

Screen shot 2015-12-12 at 6.57.09 PM

Sonya on kõikidest eelnevatest kõige uuem leid, keda ma alles viimastel kuudel vaatama olen hakanud, aga jällegi mulle meeldib väga ta stiil ning see kuidas ta oma videoid teeb ja neid kokku lõikab. Temast õhkub miskit old-schoolikust, mis mind tõmbab.
______________

Muidugi vaatan ma ka teisi youtubereid, poistest nt Zoe venda Joed või siis Caspar Leed või Alfiet, aga siiski on nad minu jaoks sellised, kes ei kõneta mind nii palju, ei jälgi neid iga päevaselt ning ei vaata nende kõiki videoid.
______________

Kuna nad on muidu USA’s teleseriaalid, siis ei saa ju neid youtuberiteks kutsuda, aga nende kanaleid vaatan ka ikka väga tihti – alati nii naljakad ja toredad:

  1. The Ellen Show Screen shot 2015-12-12 at 7.50.39 PM

  2. The Tonight Show Starring Jimmy Fallon Screen shot 2015-12-12 at 7.52.22 PM

______________

Ning EESTLASED!! Minu lemmikute sisse kuuluvad ka kaks väga ägedat Eestist pärit youtuberit:

1) Nele Kirsipuu Screen shot 2015-12-12 at 7.40.49 PM

Oii Nele-Nele-Nele, kuidas ma sind armastan! Tegelt Liisa Leetmad fännan sama palju… Aga Nele… Hakkasin teda jälgime tegelikult alles suht hiljuti, äkki mingi 1-2 kuud tagasi? Aga ta on nii äge! Ma vaatan ta videoid ning alati kas saab naerda või siis mõttes kaasa rääkida ning tunnen temaga väga ühel lainel olevat just maailmavaate ja erinevate seisukohtade suhtes. Ma pole veel julgenud neid üles laadida, aga ta on mind inspireerinud filmima samuti selliseid mõtisklus videoid, sest mul on samuti igasugu erinevaid mõtteid peas, mida tahaks maailmaga jagada, aga ma pole suutnud end veel nii vabaks “raputada” nagu seda on teinud endaga Nele. Kõik eestlased peaksid nii vabad ja rõõmsad olema, mõelge vaid milline siis meie ühiskond oleks?

2) MUA Liisa

Screen shot 2015-12-12 at 7.41.21 PM

Ilmselt Eesti kõige ilusam naine, kes nõustub? Samal ajal on tal ka väga äge suhtumine elusse, seega mis ei tõmbaks sellise inimese videoid vaatama. Liisaga seoses on mul ka naljakas/piinlik fännitüdruku lugu rääkida Eesti Blogiauhindade jagamiselt, kuidas Marili oli juba kohal, sai temaga tuttavaks, aga ütles talle “Oota vaid kui Kamilla sind näeb! Ta su suurim fänn, kallistab ilmselt pooleks!”, no ja nagu arvata oli, kui ma kohale jõudsin ja teda nägin, läksid mul muidugi silmad särama ja ei varjanud oma emotsioone “Oumaigaad, Liisa Leetmaa!” nagu tüüpiline fännitüdruk.

Ma olen kahe käega poolt mõlema Eesti lemmikuga koos videot tegema, kui nad seda tahaks. Tähendab, ma oleks ka välismaiste youtuberitega nõus neid tegema, aga ma ei usu väga, et selline asi kunagi juhutma saab. Üleüldse kõik välja toodud youtuberid inspireerivad mind väga ning iga uus video paneb mind üha rohkem pingutama ja arenema, sest no olgem ausad, kõikide nende kõrval olen mina oma youtube kanaliga ikka väga lapsekingades.

 

Sellised siis ongi minu lemmikud youtubes. Kirjutage mulle kommentaaridesse, kes on teie lemmikud või soovitage niisama kedagi ägedat, keda kas või vahete vahel vaadata.

 

Kamilla Katarina
♥♥♥

INSTAGRAM | FACEBOOK | TUMBLR | YOUTUBE