Hei-hei kõik trendikad!

Tänast postitust pean ma alustama sellistega karmide sõnadega, et MA OLEN KURADI PEHMOKS LÄINUD! 

Selle all mõtlen seda, et mu kunagine väljapaistev julge stiil on kuhugi ära kadunud. Kas mind siis on rohkem huvitama hakanud mida teised arvavad või siis ma olen lihtsalt mega mugavaks läinud? Ise kipun arvama selle teise variandi poole, aga mine sa tea. Oktoobris pasundasid kõik moeblogijad üle maailma H&M’i koostöö kollektsioonist Balmain moemajaga. Sellest kuidas see 5.novembris kell 8 hommikul poodidesse tuleb(nüüdseks läbimüüdud) ja mida kõike nad kavatsevad sellest kollektsioonis osta. Muidugi ei läinud kõik see reklaam ka minust mööda, aga siiski ei lükanud mind miski tagant sellest kollektsoonist endale miskit ostma minna. Nimelt avastasin, et mul on kapis väga mitmed sarnased riideesemed juba olemas. Näiteks kuldsete nööpidega mantel või pintsak, või royal punane pintsak või veinipunane kasukas. Jah, need pole täpi pealt samasugused, aga mõte ja stiil on täpselt sama. Kuskil viis-neli aastat tagasi käisingi ma palju silmapaistvamalt riides. See oli ajal kui ma käisin Free Flow Studios tantsimas ja kuna teised mu ümber olid üli julged (näiteks Laura Prits*link* Ziggy Wildi bändist) oli ka mul endal palju kergem olla silmapaistvam (kambavaim). Kõige enam kandsin ma sellel ajal pintakuid, mida oli mul kokku oma 15 tükki kindlasti. Praeguseks olen ma umbes pooled maha müünud, ära andnud vms, aga parimad nendest on ikka alles ja H&M x BALMAIN’i kollektsioon inspireeriski mind üht nendest kapi sügavustest välja võtma. Kõige suurema tõuke andis selle kollektsiooni moeshow, millest ma olen siiani blown awayVot see on suure algustähega MoeSHOW. SHOW!!! Armastan selliseid – kõik oli nii läbimõeldud. Mulle meeldis sealt kõik – muusika, tants, käimis kiirus, modellide ülbus ja üleüldse kõik riietused, ma kannaks kõiki. Kui mul hetkel oleks valida, kas ma saaksin ühe riideeseme sellest kollekstioonist või ma saaksin minna vaatama seda showd, siis ma valiksin kindlasti viimase variandi, sest kogu kompott liigutas mind TÄIEGA. Sellest kollektsioonist oli ainult üks komplekt, mis mulle üldse ei meeldinud, aga selleks oli ka meeste komplekt – üleni nahast kombinesoon või jumpsuit vms (ma isegi ei tea kuidas seda nimetada). Mul tuli kohe silme ette American Horror Story esimesest hooajast üleni lateksist mees*link*, mis tekitas judinaid. Aga ühesõnaga soovitan väga see moeshow video läbi vaadata ning alati võite kaasa rääkida kuidas teile meeldis.

Seda outfiti kandsin ma ühel õhtul Tallinn Fashion Weekil, kui ma otsustasin haigena vaatama minna Mattis Meekleri ja Anna Verschiki kollektsiooni esitlust. Kahjuks jäi see etendus ka tol päeval ainukeseks, sest ma mõistsin, et see oli ikka veidi vale nii paksu nohuga ringi liikuda- kops oli iga liigutuse peale nii koos.
Minu kaaslasteks oli siis Marili(kes aitas teha ka need ilusad pildid, aitäh!), Emilia ja tema imearmas kutsu Bibi. Bibi pani mind veel rohkem tahtma enda koera, millest ma olen juba vähemalt neli kuud unistanud. Ma isegi oskan öelda mis tõugu ma täiega tahaks ja selleks oleks pomeranian. Vormsil sain ühe pomeranianiga tuttavaks ning ma armusin temasse nii ära. Seega kui sa oled pomeraniani omanik ja oskad temast miskit huvitavat rääkida või nõu anda, siis kirjuta mulle alla kommentaaridesse, sest üks hetk ma kindlasti võtan ta.

397177_343839362297360_1188239782_nMinu kõige viimane esinemine FFS’iga. Mina olen see vasakult teine punases.

IMG_3884

marili&emilia

IMG_3919

Outfit: Müts – ammusest ajast vanaisa oma |Pintsak – sõbrannalt saadud, aga second-handist pärit |Püksid – Terranova |Kott&Kingad – Urban Kirbuturult, mõlemad 5€ saadud ja mõlemad on nii korralikud, vähe kasutatud

IMG_3926

IMG_3934

IMG_3937

IMG_3949

IMG_3929

IMG_3941-2 (2)

Olge julged,
Kamilla Katarina
♥♥♥

INSTAGRAM | FACEBOOK | TUMBLR | YOUTUBE