Hei-hei kõik trendikad!

Olen nii kaua oodanud, et neid pilte teiega jagada ning kuna see üritus tuleb jälle, on sellel postitusel ka mingi mõte sees! Käisin mais Erinevate Tubade Klubis sellisel huvitaval üritusel nagu Koidudisko, kuhu kutsus mind mu sõbranna Saara. Ma algul ei pidanud minema, sest mul oli samal päeval esimene tööpäev Namastes ja ei olnud saanud öösel hästi magada, aga kuna üles oli juba ärgatud, siis viimasel minutil otsustasin ikkagi minna, mille üle ma olen nii õnnelik. Saara oli juba seal, hullult tantsis ja ta teadis, et ma ei tule ning kui ma välja ilmusin, oli ta enam kui üllatunud, hüppas ja kargas ringi õnnest.
Koidudisko kujutab endast seda, et selle asemel et öösel pidu panna ja tantsida, tehakse tullakse seda hommikul enne tööpäeva. Üritus oli üdinisti täis positiivset energiat ja vabu inimesi. Kõik tantsisid nii vabalt ja “suvaliselt” ehk siis julgeti ennast välja elada. Pärast üritust oli terve päev super hea meeleolu ja nägu naerul. Kohapeal pakuti söögiks ja joogiks tervislike ja maitsvaid sööke-jooke, näiteks tervitusshotiks oli ingveripüree, mida sisse võttes ärkas kogu keha nipsust üles. Lisaks tantsimisele, said huvilised 15 min massaži nautida. Pärast hommikust pidu läksime Saaraga Boheemi hommikust sööma. Mõlemad kohad, nii Erinevate Tubade Klubi kui ka Boheem, on ühed mu lemmikud siin Tallinnas, mõlemasse lähen alati suure rõõmuga ja kunagi pole pidanud pettuma.

Järjekordne KOIDUDISKO toimub juba sel kolmapäeval Foody Allenis ning sellel korral on see PÖFF’ile pühendatud. Ürituse link on SIIN.

Võta kaasa ka sõbrad ja pere, kes siiani koju on magama jäänud! Kui kardad tööle hilineda, vea endaga ühes ka oma ülemus ja toetavad kolleegid!

***PROGRAMM***
– Koidusirutus (7:15) – tantsuline hommikuvõimlemine
– LIVE-trummishow: Trummitrupp KUKU! (8.30)
Vaata KUKUt: https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=y1ZfCNlPQ-k
– DJd Ivo Naries & Hurmet Mihkel -Ilus
https://www.mixcloud.com/ivonaries7/
– Tasuta šongleerimise töötoad 🙂 (korraldab Open Tsirkus Stage: https://www.facebook.com/OpenTsirkusStage/
– Smuutid ja hommikused suupisted Foody Allenilt
– Kiirematele ka massaaž 🙂

Piletid: 5 €
* PÖFFi vabatahtlikele kaelakaardi ettenäitamisel 3 €!
* PÖFFi külalistele, delegaatidele, korraldajatele kaelakaardiga ettenäitamisel tasuta
* Lapsed ja pensionärid tasuta!

IMG_6811

IMG_6818

IMG_6823

IMG_6825

IMG_6820

IMG_6829

IMG_6831

IMG_6838

IMG_6842

IMG_6843

IMG_6847

njdhnwd

IMG_6849

IMG_6853

IMG_6880

IMG_6883

IMG_6886

IMG_6888

Ma veel ei teagi kellega ma seekord sinna peole lähen, sest mõlemad sõbrannad Saara ja Marili, kellega muidu selliseid üritusi on vahva külastastada, on mõlemad välismaal sellel ajal 🙁 .

Aga kellel vähegi aega sellel hommikul, siis minge kindlalt sinna. Väga huvitav kogemus ja on seda piletiraha väärt!

Kamilla Katarina
♥♥♥

INSTAGRAM | FACEBOOK | TUMBLR | YOUTUBE