Hei-hei kõik trendikad!

Kuna minu eelmine postitus lõppes nii maagiliselt ja haldjalikult ning tulemas on Halloween, siis leidsin, et nüüd oleks just õige aeg jagada teile postitust, mis mul suvel tegemata jäi. Nimelt korraldasid kaks mu sõbrannat ekstraterrestiaalse teemalise sünnipäeval. Ekstraterrestiaalne tähendab siis maavälist,ebareaalset mõistusevastane, seega pidid kõik külalised kohale tulema maagiliste/fantaasia tegelastena. Kohal oli ka näiteks Nicki Minaj, kes ei ole esmalt mõeldes just väga maaväline, ta reaalselt ju eksisteerib, aga no olgem ausad, ta on üsna ebareaalne kuju.

Mina tegin ennast vetehaldjaks, sest ma olen nii IN kogu sellele haldjate teemale (nagu te ilmselt aru olete saanud, kes mu blogi kauem jälginud on), aga teised ütlesid, et ma meenutan pigem Avatari filmist Navi. Rääkides lähemalt oma väljanägemisest, siis sellel ajal olid mu juuksed rohelised (mulle siiski meeldib öelda sinised, sest mõte oli värvida need ju siniseks 😀 ), millest võite lugeda lähemalt SIIT. Põhimõtteliselt ma tahtsingi värvida enda juuksed ära just selle sünnipäeva pärast. Selle omapärase ja komplimente püüdva seeliku sain laenuks FrouFroust, tänu imearmsale Martale (tal on ka blogi ja soovitan väga seda jälgima hakata – Starting Over) ning oma sinakas-rohelise naha sain tänu Make Up Story helesinisele pärlmutter kreemija lauvärvile. Kõrvad tegin endale tänu rohketele youtube tutorialite pva-liimi ja jumestuskreemiga ning peaehe nikerdasin emalt saadud vanast kaelakeest. See kadus/haistus mul seal sünnipäeval öösel kuhugi ära ja ma siiamaani ei kujuta ette kuhu see kadus ning ma olen kohutavalt kurb, sest see oli nii võrratult ilus. Ma olen käinud pärast seda sünnipäeva seal koha peal, mil ma kammisin kogu selle ala läbi ja null – mida pole seda pole 🙁 . Kui mu lugejate seas on keegi ehtemeister ja tuleb tuju meisterdada üks haldjalik sama ilus või veel ilusam peaehe, siis palun nikerda mulle üks!

 Sünnipäeval oli enamus kas või väheke vaeva näinud oma välimusega ja minu arust see oli nii kihvt. Ma armastan teemapidusi!! Kõik külalised on palju rohkem ühel lainel ja ühes tujus. Ma olen ennegi teile jaganud teemapeo pilte, vaadake neid kas SIIN või SIIN.

Halloween on tulekul ning kuigi seda ei tähistata Eestis veel nii suurejooneliselt kui kuskil mujal maailmas, on see püha meil siin üsna popiks saanud ja ütlen ausalt, see on üks mu lemmikpühasi. Eelmine aasta (fotomeenutusi näete all pool) tähistasin ma seda koos paljude oma sõpradega Erinevate Tubade Klubis (mis on minu arust Tallinna ägedamaid klubisi!) ning tundub, et seda teen ka see aasta, sest seal toimub nii hea artistiga pidu ja samuti on seal TEEMAPIDU.

Üritust uurige SIIN ja palun tulge ka, paneme kõik koos kostüümid selga ja paneme hullu Nöepi saatel!

Loodan, et saate nüüd alt poolt inspiratsiooni, kelleks end Halloweeni peole maskeeruda väga lihtsal viisil, sest enamus nendest kostüümidest on väga kergesti tehtavad.

IMG_0376

IMG_0310haljas

IMG_0229

IMG_0236

IMG_0287

IMG_0299

Juuksevärv –  Colorvibes.eu (link) ; Peaehe – emalt saadud ; Pluus&papud – H&M ; Seelik –FrouFrou  (link); Sõrmus – Universaal UniversumIMG_0315

IMG_0272-2

merx3

IMG_0253-2haldjas

Samuti üks haldjas… Tema oli vist metshaldjas kui ma õigesti mäletan?

IMG_0219

IMG_0292

Alice Imedemaa muinasjutust Irvik Kass

IMG_0342

Keskel Nicki Minaj ja punastes on sünnipäevalapsed, kes olid end teinud samuti haldjadeks, kuid nende põhiline mõte oli, et nad oleksid ühesugused.

  IMG_0393

Irvik kass, Ükssarvik ja ahv

IMG_0396-2

Mu vend tegi ennast Harry Potteriks

IMG_0427

IMG_0431

Kõikvõimas Jäämees

LOTR

Sõrmuste isandast Gandalf & Frodo

IMG_0436

And this is where all the magic happens!

Ning siit nüüd väike fotomeenutus eelmise aasta Halloweenist, kuhu ma maskeerisin ennast Minnie Mouseks

halloweenparty

Fotod: Ken Mürk

Minnie #halloween

A photo posted by Kamilla Katarina (@kamillakatarina) on

Aitäh @theconjuror & @reetasemper ägeda peo eest! #veidrikutepidu #halloween #skull #minniemouse

A photo posted by Kamilla Katarina (@kamillakatarina) on

 

Milline oli teie lemmiktegelane ekstraterrestiaalsest peost ja mida plaanite Halloweenil teha? 
Olge paid 🙂

 

TRENDIRUUM BLOGLOVIN’is

Kamilla Katarina
♥♥♥