Hei-hei kõik trendikad!

Ees on viimane nädalavahetus Vormsil ja siis on põhimõtteliselt Krogi tööga finito! Õnneks nüüd nädala sees Tallinnas olles sai jäädvustatud üle pika aja üks outfit, mille peaosalisteks on need sinised mere tossud, mis on nii-nii mugavad ning ma olen nendest tohutult sissevõetud. Riietus on minu meelest hästi lihtne ja mugav, aga sellele annavadki punkti kõik need detailid. Ilma nendeta ehk siis lihtsalt pükste ja pluusiga, oleks see nii igav ja mul tuli kohe meelde üks mu esimene blogi kommentaari “Nii stiilne, valge pluus ja püksid jalas. Igaüks oskab riideid selga panna. Keegi ei hakka 30euri kinkekaardi eest halba blogi lugema!” – see oli ajal kui mu blogis toimus loos H&M’i kinkekaardi peale ning ma jagasin samuti üht riietust, kus mul oli seljas valge triiksärk ja tumerohelised nahkpüksid. Valgeid triiksärke on mul kodus oi ma ei tea kui palju – nendest pole mul vist kunagi küllalt, sest need on samaaegselt nii lihtsad kui ka nii stiilsed ja viisakad – klassika.
Kellele tekitas küsimust, et nädala sees Tallinnas, siis polegi tööd? Siis eip, Krogis hakkab vaikselt hooaeg lõppema ning see on avatud ainult suvel ja nüüd veel septembris esimesed kaks nädalavahetust. Lihtsalt pole mõtet aastaringselt seda kohta avatuna hoida, sest oktoobrist-aprillini on Vormsi suht väljasurnud.

Siin jätkub ka mu juuksesaaga (kui ei saa aru millest räägin, siis loe SEDA) – värvisin need jälle oranšiks, kuigi siin piltidel tunduvad üsna punakad. Lihtsalt muudmoodi ma ei saanud seda rõvedat okserohelisist enda juustest välja. Kuna punane on rohelise vastand värv ja ka juuksur(käisin otsi lõikamas ja tegin juuste lamineerimist) ütles seda mulle, et ainuke võimalus seda okserohelist välja saada, on värvida punakaks, siis mis mul muud üle jäi.

Kuulake seda lugu ka, minu jaoks nii liigutav lugu:

IMG_2669

IMG_2645

IMG_2685

IMG_2678

IMG_2680

IMG_2641

IMG_2647

IMG_2633

tossud

IMG_2626

Tossud&Priilid – ALDO ; Püksid – TERRANOVA; Pluus – RESERVED ; Kott&Sõrmus – H&M ; Kell(kingitud väga ammu) – EXPRESSIONS

Mida teie arvate sellest tossu-trendist? Algul kui see tuli, ei meeldinud see mulle üldse, aga järkjärgult hakkas see mulle siiski istuma ja siis juba avastasingi ennast ostmast endale oma esimesi niisama käimiseks vabaaja tossusi. Kohati tunnen ma süümekaid, sest nii nõme, et meie aja stiil nii tohutult mugavaks on läinud, aga samas… no krt need on ju nii mugav! Mulle meeldivad kontsad, aga mul on neid nii valus kanda…

Kamilla Katarina
♥♥♥