Hei-hei kõik trendikad!

Juhtus siis selline huvitav asi, et ma värvisin enda ilusad kuldsed juuksed nagu MEREKS.  Mingist suvalisest hetkest muutus sinine värv mulle kinnisideeks ehk mu lemmikvärviks ja see peale hakkasin ka tumblris eriti palju tähelepanema sinisepäiste naiste pilte, mille peale mul koguaeg ila jooksma hakkas. Kuna oma eelmise juuste muutusega(loe SIIT) sain aru, et pole mõtet oodata ja karta, sest need on ainult juuksed, mis kasvavad tagasi ning muutus on nii värskendav ja hea vaimule. Julgust andis juurde Marili, kes samuti oli kaua mõelnud oma juuksevärviga mõnd ekstreemset muutust teha, mille ta ära tegi – sellest lugege SIIT.

Leidsingi tänu Marilile Colorvibes.eu erksad ja värvilised juuksevärvid, mis on orgaanilised pool püsivärvid. Kirjutasin neile, et kas nad oleksid huvitatud mulle üht värvi proovida anda ja muidugi olid!

ENNE – juured on enda välja kasvanud värv ja otsad on juba ajast ja arust värvitud ning nüüd hiljuti tegin veel juurde heledamaid salke (et need oleksid rohkem dünaamilisemad).

PhotoGrid_1436722354399 (1)

Minu inspiratsioon

insp

Variandid sinistest värvidest ning ma valisin turquoise

colorvibe_juuksevärvid

Kui mul see värv peal oli –  See tüdruk kes mulle selle värvi üle andis, ütles et mida kauem ma seda peal hoian, seda erksam jääb. Esimest korda hoidsin peal kaks tundi ja jäi suht selline tuhm ja mõttetu ning mõtlesin, et eeee sellist tulemust ma küll ei oodanud. Kuna mu õde tahtis ka, et ma talle mingi salgu siniseks värviks, siis ma jätsin veidi seda alles, aga kuna pärast esimest korda ma nägin, et see ei jäänud üldse külge rikkumata ehk siis enda juukse külge (jäi selline hallikas-tume), siis otsustasin, et proovin teist korda ka kohe värvida ning hoidsin teisel korral ainult pool tundi ja siis jäi üli kena.

img_20150716_230251_20132813439_o

VÄRVIMISE TULEMUS – see ei jäänud nii türkiis kui ma lootsin. Jäi rohekas toon (loogiline sellessuhtes,et sinine+kollane annab värviteoorias kokku rohelise), et kõik mu sõbrannad esimest korda mind nähes ütlesid, et see pole üldse sinine, vaid see on MÜRK-/BRILJANT-roheline – otsustage ise, mis värv see teie arust on? Kuna tegemist on orgaanilise värviga, siis see ei rikkunud üldse mu juukseid, vaid just ravis ja tegi palju pehmemaks, kui need enne olid. Esmase tulemusega jäin mina mega rahule, sest lisaks sinisele värvile, olen ma mere hull ja mu pea meenutas täpselt merd! Ma olen koguaeg mõelnud, et tahaks kala olla ja nüüd sain ma hoopis veel suuremaks ehk mereks. Ma vahepeal lausa mõtlesin, et see oleks nii nunnu kui mu hüüdnimi oleks Meri? Või pole nii äge hüüdnimi? Aga noh kahjuks, hakkas see värv kuluma muidugi…

PhotoGrid_1437526316187

Juuksed pärast nelja pesemis korda – siit siis näete ka seda kuidas see värv ei jäänud üldse mu enda rikumata juukse külge, aga mulle meeldis, et jäi selline color-ombre look.

Juuksed pärast mitmeid pesemis kordi ning nad on kõikides valgustest nii-nii erinevat värvi ning MEREST sai VETIKAD.

kulunud

Panin selle juuksevärvi ikka korralikult proovile, sest just suht äsja viskas mul üle, et mu juuksed meenutavad vetikaid ning värvisin oma kõiki roheliseks värvitud kohti tume blondi püsivärviga, aga see ei jäänud külge, seega selle orgaanilise juuksevärvi tekstuur või “mõte” on sama nagu hennal – hennaga juukseid värvides muudab see juukse strukutuuri ja püsivärv ei pruugi üldse külge jääda või siis jääb aga kulub ikka maha… Võib-olla see pole nii, aga igaljuhul mulle ei jäänud külge ja lihtsalt rikkusin ja juuksed läksid kuivemaks.

Muide esimesel “enne” ja sellel alumisel pildil olen ma ilma meigita ning olen täiega rahul ja enesekindel oma loomuliku meigita näoga. Ma tean, et väga paljudele ei meeldi oma loomulik välimus, millest on nii kahju.

IMG_20150805_001336

IMG_20150807_174249

Nüüd ma ei teagi mida oma juustega teha… Ma olen kõikidelt naissoost tuttavatelt ainult palju ja häid komplimente saanud, kuid samas meesterahvastelt olen ikka saanud “õõõ kui rõve, ma loodan et see on ajutine” märkuseid. Üks mõte oli, et värvin pruuniks ehk see jääb külge? Või siis kui ma juba niimoodi värvitud olen, siis olen veel veidi selline ja värvin teist korda veel siniseks, aga siis mõtlesin, et värvin selle lagoon blue‘ga.

Kuidas teile meeldib mu muutus? Liiga ekstreemne? Ning andke nõu, mis ma nüüd nendega peale võiks hakata.

 

Kamilla Katarina
♥♥♥