Hei-hei kõik trendikad!

Tutvustan teile nüüd üsna ebatavalisi tooteid, mida enamasti blogidest läbi ei käi – tampoone. Libresse tõi lõpuks Eestis turule tampoonid ning nagu ennist on Libresse hiilanud oma ilusa disainiga (kas te neid ilusaid alumiiniumist sidemete karbikesi mäletate?), siis ei jäänud ka seekord nad toodete disainiga igavaks.

Sarjas on üheksa erineva disainiga karbikesed, millest kõik on nii salajase ja metsiku kujundusega, et kui karbike kotist välja peaks kukkuma, ei arva keegi ära, mis seal sees võiks olla. Lisaks värvikirevale disainile on Libresse tampoonide juurde välja töötanud ka kasutajasõbraliku tampooniümbrise kile! Nimelt on see anti-staatiline! Teate küll neid tampoonide kilesi, mis ära võttes, jääb igale poole nagu magnet kinni ja teeb selle “protseduuri” veel ebamugavaks. Nende “raketidega” seda muret pole.

Kui Libresse mulle esimesed karbikesed proovimiseks saatis, olin skeptiline, sest enamasti on selliste toodete kujundused väga üksluised ja mõttetud. Kuid pakke kätte saades olin enam kui üllatunud – ma tahaks reaalselt selliste mustritega riideid kanda, eriti praegu suvel!

Karbikeste disaini töötas välja Briti moekunstnik Sarah Arnett, kes veetis oma lapsepõlve Aafrika looduses – ilmselgelt on kogu ta praegune kunsti inspiratsioon sealt pärit. Enne Libressele disainitud tampoone polnud ma temast midagi kuulnud, aga siis hakkasn uurima ta kohta ja vaatama ta ülejäänud loomingut ning ma pean tõdema, et tema tööd on täpselt minu cup of tea‘d, sest armastan ka nii väga loodust ja värve.

Ma pole varem olnud väga suur tampoonide austaja, sest kuigi paljud sõbrannad rääkisid koguaeg, et need on kõige mugavamad asjad üldse, siis minul nendega nii mugav polnud. Kuna suvi on käes ja mulle neid nii palju saadeti, siis ega mul muud üle ei jäänud, kui neid kasutada ja teate mis? Ka mina läksin lõpuks nende usku, jei!

Nagu ikka on neid kolme erinevat suurust ning hinnaklassik suhtes ei erine nad ka teistega üldse. ROOSA kujundus kuulub SUPER suurusele, SININE kujundus NORMAL suurusele ning KOLLANE kujundus MINI suurusele.

KOLLANE – mini

IMG_0486

SININE –  normal

IMG_0477

ROOSA – super

IMG_0464

 Ei oskagi öelda, et milline on minu lemmik? Esimese pauguna ütleks muidugi sinine kujundus, sest ma olen täiesti sissevõetud sellest värvist, aga samas roosade pakikeste disain on ka väga cool, seega jätan enda lemmiku ütlemata ja lasen seda hoopis teil öelda!

Ütle kommentaaridesse, mis värviga kujundus on sinu lemmik ning kõikide kommenteerijate vahel loosin kolmele Libresse tampoonidekomplektid välja.

Võitjad loosin välja juba 31.juulil! Jäta kindlasti vajalikkudesse lahtritesse oma nimi ja e-mail, et saaksin võitjatega ühendust võtta!

VÕITJAD ON SELGUNUD, VAATA VÕITJAID SIIN!

 

 

Kamilla Katarina