Hei-hei kõik trendikad!

Kuna mu lugejate seas on palju uusi ja ma olin kaua eemal, siis mõtlesin, et miks mitte teha üks selline lemmikute-postitus, aga seda seekord mega random asjadest ja kirjalikul teel.

Lemmikkokteil: Viin+ Schweppes Russchian(roosa toonik)+laim+jää – aga see on veidi ohtlik, sest see on nii maitsev ja sellega ei tunne üldse ka alkoholimaitset, seega kui sa seda istudes paar klaasi jood ja siis lõpuks püsti tõused, et näiteks tualetti minna, siis võid saada väikse üllatuse oma oleku suhtes.

tumblr_ml9sgkn5P61snektqo1_500

Lemmikvärv: SININE… sinine-sinine- erinevates toonides sinine – see on hetkel mu kinnisidee!

(Foto: Erlend Arras)

19029707480_64c6a06047_k

Lemmikseriaal: Kupli all ehk Under the Dome – hakkasin seda vaatama tv3’st, aga teine hooaeg kiskus nii põnevaks, et ei suutnud uut kolmapäeva oodata ning vaatasin internetist hooaja lõpuni ja nüüd olen oma vaatamisega nö reaalajas. Just üleeile tuli kolmanda hooaja kuues osa välja ja pekkkki kui huvitavalt see lõppes! Need, kes on teise hooaja lõpus oma vaatamisega, siis ma ütlen teile – see lugu läheb nii retsiks ja VEEL ulmelisemaks ära.

under-the-dome

Lemmikfilm: Chasing Mavericks(2012) & Mad Max(2015) – Ei suutnud kummagi vahel valida. Chasing Mavericksi nägin paar nädalat tagasi telekast ning ma pole ammu üleüldse niisama nii palju nutnud ja pole ammu filmi peale nii palju nutnud. See oli nii südantliigutav, inspireeriv ja väga mõtlema panev. Mad Maxi käisin kinos vaatamas ning kuigi see on väga teistsugune ja hullumeelne film, on ka see mõtlema panev. Mõlemas filmis mängisid legendaarsed ja kuumad alfa-isased – Mavericksis Gerard Butler ja Mad Maxis Tom Hardy. Mõlemad filmid liigutasid mind omal määral niivõrd, et mõlemast filmist mõtlesin pärast vaatamist vähemalt nädala ning nüüd jälle. Pärast Mad Maxi vaatamist koju sõites rääkisime autos Saara ja Jukiga (JAH, mu sõbra reaalne eesnimi on JUKK, ei see pole hüüdnimi või midagi sellist. Temaga tuttavaks saades ma isiklikult reaalselt küsisingi et “Aga Jukk, mis su päris nimi on?”) filmist ja Tom Hardyst ning siis mõlemad “Ooojaa Pimeduse rüütli tagasitulek(“The Dark Knight Rises”), parim film!” ja siis ma suht tuimalt “Ma pole kunagi näinud seda” ja siis Saara “Oot-oot-oot, kuidas palun? Korda seda! Sest ma käisin seda NELI korda kinos vaatamas” – seega peaks vist selle filmi ära vaatama ja võib-olla järgmises lemmikute-postituses panen juba lemmikfilmiks Pimeduse rüütli tagasituleku.

11168294_ori-horz

Lemmikraamat: Kingin sulle valgust – See on minu jaoks nagu piibel! See tundub esmapilgul nagu tavaline eneseabiraamat, aga tegelikult pole absoluutselt seda. Eks see ikka ole mingil määral abi, isegi paljud romaanid aitavad inimsel miskit siin elus mõista, aga see pole selline eneseabi raamat kus on selgelt kirjas mingid tekstid, et tee nii ja tee naa, siis su elu on parem ehk kergelt öeldes ajupesu. Inga Raiter kirjeldab selles raamatus läbi enda elu selle suure elu nii kergelt lahti, et see on aidanud mul mitmeid probleeme lahendada ja mõista. Näiteks mul on mõni mure või probleem, siis olen selle suvalisest kohast lahti võtnud, paar lehekülge lugenud ja mõtlenud, et jaaa, miks ma niimoodi ei mõelnud? Miks ma üle mõtlesin või midagi sellist.

IMG_20150510_205836-horz

Lemmiklaul: Meisterjaan – Bambusest laev – see on meie seltskonna suvelaul! Esmakordselt kuulasime seda jaanipäeval ning nüüd kuulame pea igal koosviibimisel vähemalt korra seda ja laulame kaasa. Nii huvitav, kaasahaarav ja teistsugune laul.

Lemmiktsitaat: “Less human, more being” – See võtab kõige paremini kokku selle kus ma vahepeal olin. See on nii lühike lause, aga samas nii suure mõttega. Kas pani ka teid mõtlema?

IMG_20150702_053642

Lemmiktegevus: Rattasõit – See on aidanud mind füüsiliselt veidi paremasse vormi saada ja teiseks on see kohutavalt mõnus! Nagu teraapia…

IMG_20150606_150737

Lemmikkoht: Vormsi! Saaral on seal suvekodu ning käisime seltskonnaga seal jaane pidamas ja seal oli nii mõnus keskkond. Täielik rahu ja vaikus ning seisev aeg. Seal ei eksisteerinud meie jaoks konkreetset aega, kõik käis täiesti oma rütmi järgi.

IMG_20150623_151956

Lemmikjäätis: manGO Smuutike – Jah, ma eelmises vlogis hõiskasin, et mu lemmikjäätis on Magnumi valge šokolaadi-maasika jäätis, aga seda enne kui olin proovinud Mango Smuutikest! Selveris oli või on see jäätis super soodsa hinnaga – 0.25€ ning ma lasin emal osta neid sealt poest 12 tk. Mu vend küsis vahepeal, et kas Kamilla on jäätise dieedil? Jah, olin küll – 0% rasva, hahaha!

IMG_20150713_212420

Lemmikinstagram: @mimielashiry – mulle meeldib ta stiil, mulle meeldivad ta pildid ning mulle meeldib kui vabalt ja kergelt ta elu võtab. Ta inspireeriv ja loodan, et nüüd leidis ta veel followere juurde ja inspireerib ka kedagi teie seast. (vajuta pildi peale, see viib sind ta Instagramini)

mimi

Lemmikblogi: Marili blogi www.storytelling.ee – kuidas ma saan nimetamata jätta blogi, mida ma ainukesena igapäev tsekkan, kas on uus postitus? Isegi, et ma suhtlen Mariliga igapäev. Üleüldse on mul see blogide jälgimine pea olematuks jäänud, samuti ka youtuberite. Kui oskate mõnd head uut blogijat või youtuberit, kes mulle meeldida võiks, siis kõik on oodatud kommentaaridesse! Muide Marili on blogiga ikka täiega käima läinud. Ta rääkis millalgi, et ta üks selline veidi selgeltnägija võimetega sõbranna ütles talle, et see blogi on just hetkel see mida ta tegema peab ja see läheb tal varsti täiega käima ja palju suuremaks. Võib-olla see lihtsalt sisenes Marilile alateadvusse ja on sellepärast äkki rohkem pingutama hakanud, aga vahet pole, ta blogi on suuremaks läinud ja ta on nii tubli ning inspireerib ja aitab mind! (Vajuta pildi peale, see viib sind ta blogini)

Marili_pink_2048-121

Lemmik-inimesed: Mu väike õde Kadrian ning sõbrannad Saara ja Dolores… Ei suutnud nende kolme vahel valida ja eks kõik teised on ka lemmikud ja kallid, aga kõikide nende kolmega, on mul viimasel ajal mingi uus side, mida mul varem pole olnud. Kõiki feelin hoopis teisiti, paremini ning palju naljakam ja toredam. Muide, kohe pärast selle postituse avalikustamist ruttangi Dolorese sünnipäevale, kus on nii lahe peoteema – kindlasti näete varsti pilte sellest sünnipäevast.

IMG_20150702_185518-horz

Lemmikpuuvili: Ufo aprikoos-nektariin-virsik – poe müügilehtedel on selle nimeks aprikoos ja osades kohtades virsik, aga minu arust see küll aprikoos pole, sest tavaline aprikoos väga ei meeldi mulle. Väljast on see nagu aprikoos ja virsik- sellise karvase tekstuuriga, aga seest jällegi nagu nektariin, aga palju mahlasem ja maitsvam ning värvuselt on ka seest selline helekollane kui nektariin on seest oranš. Ema teadis öelda, et see vili on virsiku ja MURELI (jah, sa lugesid õigesti) ristsugutis. Ja mina nimetangi seda ufo nektariiniks, sest kõige rohkem meenutab mulle selle sisemine tekstuur ja maitse nektariini ja kujult on see nagu ufo-laev.

paraguayo12

Kuidas teile meeldis selline postitus? Marili ütles eelmise “Hetked elust” postituse peale, et tal oli veidi raske lugeda, sest pole harjunud, et ma nii palju korraga kirjutan.

Kamilla Katarina
♥♥♥