Hei-hei kõik trendikad!

Mõni nädal tagasi toimus Tallinn Music Week, mida käisin jäädvustamas ka mina 🙂 . Ilmselt olete juba aru saanud, et mulle väga meeldib erinevaid moe- ja muusikaüritusi kajastada, seega oleks patt jätta kajastamata nendest see suurim. Kõikidele kontserditele ma muidugi ei jõudnud(sest ühel ajal oli umbes 5 kontserdit erinevates kohtades), aga need kuhu ma jõudsin, olid rusikas silmaauku!

KENE

Kene hääl hakkas mulle meeldima juba tema superstaari saate ajast ja siiani on mu üks lemmikuid laule Mimicry-Heat. Kui ma nägin kavast, et Kene esineb, siis ma olin esialgu väga üllatunud, sest polnud temast ammu midagi kuulnud ja mõtlesin, et ta läks laia maailma seiklema ja ei tegele enam muusikaga, aga vot teile nalja!
Kene hääl on minu arust nii sarnane Joan Jetti häälega, aga muusikastiil on õnneks erinev. Kene teeb hetke koos oma bändiga sellist kergelt melanhoolset/hüpnotiseerivat indie rocki. Kuulake tema loomingut SIIN.
Kuidas ta lives oli? Väga hea! Mõned artistid on nõrgemad ja kõlavad lives hoopis teistmoodi kui stuudios sisse lauldud lauludes, aga tema puhul ma ei täheldanud seda ja see on alati üks suur pluus 🙂 . Tema livel häiris mind hoopis teine asi – see oli valgus ning ma nägin, et ma polnud ainuke. Valgus tuli otse esineja tagant hoopis publikule (tavaliselt on ikka vastupidi) ja see oli kohati nii pimestav ja tugev, et inimesed hoidsid käsi silme ees. See kahjuks rikkus selle live nautimise veidi ära, aga muidugi polnud Kene selles süüdi.

IMG_3060

IMG_3055

IMG_3071

TOMM¥ €A$H

Heas mõttes crazy-crazy-crazy! See live oli HULL! Sõna otseses mõttes 😀 . Iga inimene võiks vähemalt korra elus ta ühel livel ära käia, sest esiteks ta teeb nii teistsugust muusikat ja teiseks see milline Tommy laval on, on juba oma ette tase/show. Ta on nagu duracelli jänes. Kõige raskem oli teda kaameraga tabada siis, kui lisaks ta liikumisele läks käima strobo ehk välgutamine. Ma põhimõtteliselt ei näinudki teda laval, sest mu silmad/kaamera ei jõudnud talle järgi. Üks hetk oli ta DJ laua peal, teine hetk ühes lava otsas ning järgmine teises lava otsas 😀 . Ma ei tea mis mulle tema juures väga meeldib, aga midagi on. Kas see, et ta ei võta elu liiga tõsiselt, sest kohati on ta lood veidi naljakad ju? Või äkki ikka võtab, siis mulle meeldib, et ta ei hoia enda crazyt sisekosmost ja fantaasiat enda sees, vaid julgeb seda maailmaga jagada. Kuigi Kene kontsert oli väga hea, siis ta ei tõmmanud mind nii väga käima, selline tuim/väsinud tuju oli pikast päevast ka pärast kontserdit, aga pärast Tommy Cashi kontserdit oli see täiesti kadunud ehk siis ta energia nakatab ja teeb tuju heaks 😉 .
Kuulake tema loomingut SIIN. Lugu mille järgi see strobo muusika saatel käima läks ja mis on ka minu meelest üks ta parimaid:

 IMG_3086

IMG_3111

IMG_3123

IMG_3124

IMG_3125

IMG_3130

Millist muusikat te kuulate ja kas olite Kenest ja Tommy Cashist midagi kuulnud?

Kamilla Katarina
♥♥♥