Hei-hei kõik trendikad!

Eelmisel laupäeval oli see esimene mega kevadine või võiks lausa öelda, et suvine päev ning selle auks avasime ka grillihooaja. Videost saite täpselt aimu kui mõnus ja chill see päev oli 🙂 . Kandsin ka selle puhul kevadisemat riietust, mille ma muidugi Erlendil lasin üles pildistada. See sall on mu totaalne lemmik, nii kümnesse ost Universaal-Universumist.
Ega ka see laupäev halvem polnud. Nimelt käisin Sisemise Tarkuse Festivalil ja wowtšiwow! See oli veidi elumuutev mulle! Ma tegin seal läbi poolese kristalli-reiki teraapia seanssi, haldjatega meditatsiooni (postitus sellest kui ma ise haldjas olin SIIN) ning kuulasin kolm mega põnevat loengut ja ühe imelise muusikarännaku ära. Pärast seda pikka päeva ma reaalselt kõndimise asemel hõljusin ning hetkel tunnen ennast kohal siin ja praegu. Kristalli-reiki teraapia oli T-O-H-U-T-U-L-T lõõgastav ja ma reaalselt tundsin kuidas erinevate kristallide energiad mu kehas eri suundades liikuma hakkasid, sest ma surisesin 😀 Mitte ei värisenud, vaid vibreerisin. Üks uskumatu asi veel kristallidega ja seoses kristallikaartidega – nimelt Marili kunagi tõmbas mulle ja eelmine pühapäev ma ise tõmbasin endale krüsokolla kristalli. Rääkisin eile sellest seal olles ka Saarale, kus olid samuti need kaardid olemas ning mõtlesin, et oh davai, tõmbame ka täna. Ja mis mulle tuli? KRÜSOKOLLA! Ma reaalselt kiljatasin selle peale, sest this is the sign!
Kes sellest üritusest huvitatud on, siis see toimub ka täna(19.04), vaadake kava SIIT või kui see kord ei jõua, siis see toimub ilmselt ka järgmine aasta 😉 .

Kui kellelgi pole veel tänaseks plaane, aga see Sisemise Tarkuse teema väga ei tõmba, siis tulge Telliskivi Loomelinnakusse. Esiteks toimub seal Taimetoidupäev ja teiseks Tasuta Kontsertide PäevKui te peaksite mind nägema, siis palun tulge ütelge tsau ja chatime!

Ma ei oskagi eelmisest laupäevast rohkem rääkida, sest video ja pildid räägivad nii enda eest. Nad on ikka nii lahedad kutid ja ma olen meeletult õnnelik, et nad mu elus on. See väga naljakas ikka vahel, kuidas ma ainukese tüdrukuna nende seltskonnas hängin, aga te ei kujuta ette kui mõnus, rahulik ja naljakas nendega on 🙂 .

IMG_4281

IMG_4257-2

IMG_4319

IMG_4330

IMG_4271

IMG_4354

IMG_4306

IMG_4300

Untitled-1

Kaabu- Seppälä | Sall & rohekas-sinakas sõrmus – Universaal-Universum | Nahktagi – Zara | Pluus – Broadway | Teksad – Lindex | Kott & sõrmused – kingitud | Saapad – House

 

Kamilla Katarina
♥♥♥