Hei-hei kõik trendikad!

Üks random outfit teie ees 🙂 . Niimoodi ma käin väga tihti! Kas just selle sama pluusiga, aga sarnase stiiliga küll. Sellepärast te ei leiagi siit blogist väga tihti mingeid outfiti postitusi, sest ma käin enda meelest nii tavaliselt ja mugavalt riides nagu peaaegu iga teine, kes tänaval vastu tuleb ja seepärast ei näe ka mõtet oma igapäeva riietused koguaeg üles pildistada 😀 . Mu stiili ja riietust mõjutavad väga inimesed, kes mu ümber on ehk siis mu sõbrannad ja sõbrad. Mul on viis parimat sõbrannat, kellest kõik põhimõtteliselt konstanselt kannavad üleni musta  ja siis on poiste seltskond, kellega ma väga tihti chillin ja mis te arvate mis nad kannavad? Nagu ikka – musta värvi vms püksid, kampsun/pusa/t-särk – mugavus-mugavus-mugavus. Ühesõnaga mu riietus on mega neutraalseks läinud. Põhilisteks värvideks on must-hall-valge. Käisin üleeile Mariliga House of Trendsi laomüügil, et leida endale värvilisi kevad/suve riideid ja mis te arvate, mis värvi pluusidega ma sealt lahkusin 😀 ? Valge ja tumehall.

Selle (päris)nahktagi ostsin ma eelmiselt blogijate kirbuturulult 10€ Triinu käest. Üüüüüli nice leid eks!
Lisasin juurde ka Heleeni ühe riietuse ilmestamas seda, et me reaalselt käime suht ühte moodi riides ja mustalt 😀 Kui me oleme vahel tüdrukutega väljas käinud, siis vahel see näeb välja selline nagu me oleks kuskilt matustelt tulnud, eriti kui meil mingid poker-faced ka peas.
Moelennukil kandsin seda pluusi koos kaabuga (veidi fancym), aga kui niisama linnas üks päev käisin, siis tundsin, et see pätimüts on veidi tavalisem, sellepärast ka kahes erinevas kohas ja ajal tehtud pildid 🙂 .

IMG_4075

Pluus, kaelakee, püksid –  H&M
Nahktagi- blogijate kirbuturult
Müts- Oodji
Saapad- Dinsko

IMG_2277

Heleeni riietuse detaile ma kahjuks ei tea

IMG_2283

IMG_2289

Kaabu- H&M
Kott- Seppälä
Saapad – Humana

trendiruumi22

Tulge homme kindlasti Foody Allenisse meie seisma jäänud riideid ostma ja meiega kohtuma-jutustama-kallistama. Me oleme Mariliga ühe laua taga ja juba nii ootame juba homset 🙂

eelvaade

Teemast väljas, aga mõtlesin, et lisan postitusse ka veidi värvi 🙂 Ma olen viimasel ajal väga uudishimulik olnud. Olen proovinud enda jaoks uusi asju, nt passion fruiti ja AriZona rohelist teed meega. Mulle on juba väga ammu sümpatiseerinud passion fruiti lõhn ja maitse, aga olingi sellest aimu saanud ainult selle maitselistest/lõhnalistest jookidest või kreemidest. Nüüd proovisin ka reaalse passion fruiti ise ära ja see oli niiiiiii nämma! See kord ma ei pannud seda kuhugi smuuti sisse, vaid sõin seda lihtsalt lusikaga, aga kujutan ette, et seda kasutades tuleb üks väga mahe smuuti 😉 . AriZona roheline tee meega oli ka väga viis pluus! Seda on lust juua ainuüksi oma pudeli välimuse pärast – no vaadake kui imeline!

passsioon

Minge välja ja laske päiksel end paitada! Olge mõnusad!

Kamilla Katarina
♥♥♥