Hei-hei kõik trendikad!

Eelmisel pühapäeval käisime viieliikmelise tiimiga Keila-Joal ja Türisalu pangal filmimas Mattis Meekleri (tema blogi SIIN) uue kollektsiooni promoklippi. Ilm oli tohutult tuuline, seega kui väljas kraade näitas isegi ainult -1, siis tuntav külmus oli vähemalt -5, sest niinii tugev tuul oli nagu videost näha võisite.
Kogu promoklipi filmise ja montaaži eest kandsid/kannavad(sest montaaž pole veel tehtud) hoolt mina ja Erlend. Pakkusin ise meid Mattisele välja, sest see oli/on meile mõlemale Erlendiga väga heaks uueks kogemuseks(meid mõlemat huvitab see teema) ning mina tahtsin sellepärast seda teha, et ma ise enam noorte moekonkurssitel kollektsioonidega ei osale, aga mulle väga meeldivad need, siis tahtsin ka kuidagi oma panuse vähemalt kellegi teise kollektsiooni anda 🙂
See tuul ja üleüldse linnast välja saamine mõjus mulle nii hästi. Esiteks juba kohapeal tundsin seda, et just seda ma vajasin(polnud väga kaua looduses käinud) ning kilkasin seal rõõmust ringi nagu mingi teletulps 😀 ja teiseks järgmine päev oli nii värske ja mõnus olla. Kuigi jah, pärast võttepäeva soojenesin vannis ligi pooltundi üles ja järgmine päev lisaks värskusele, olid siiski kergelt lihased kanged, tuul ju tuulutas korralikult ikka läbi. Ei kujuta ette, kaua meie modell Tuuli kodus üles soojenes, sest filmine toimus väga õhukestes riietes.

Sellel teemal jagan veel kahte videot – ühte pikemat vlogi sellest, kus me siis veidi jutustame ka (kahjuks ei saanud seda hetkel kokku lõigata, sest paljudes jutu kohtades on ka Mattise disaini näha, aga ta ei soovinud, et enne märtsi midagi avalikuse ette tuleb 😉 ) ja teiseks siis see promoklipp!

Video&foto: Kamilla Katarina & Erlend Arras
Disain: Mattis Meekler Fashion
Modell: Tuuli Maasikas
Meik ja soeng: Raili Salvet Ilusalv OÜ

10955656_10205352531350768_934635650_n

Processed with VSCOcam with hb2 preset

IMG_1548oiehjf

IMG_1577oiehjf-2

Processed with VSCOcam with c1 preset

IMG_1562oiehjf

Processed with VSCOcam with p5 preset

 

Kamilla Katarina
♥♥♥