Hei-hei kõik trendikad!

Tõstke käsi kes endiselt ütleb kogemata, et on aasta 2014?! Mina tõstsin hetkel. Mul on üleüldse mingist ajahetkest tunne, et kõik juhtus just alles. 2014. aasta suvi sai JUST läbi ja ma JUST alustasin Trendiruumis blogimist jne – vot siuke tunne on kõikide mälestustega alates 2012. aasta algusest ehk siis ma elan vist minevikus või ma ei tea… Aga ma ausalt ütlen, et ma naudin hetke, tunnen rõõmu mingitest kõige pisematest ja totramatest asjadest.

Alates 2012.aastast on mu elust läbi käinud palju huvitavaid inimesi, kellest mõned on jäänud, aga paljud läinud. Ma olen selle aja jooksul kogenud palju seiklusi, tundnud tohutult häid/halbu emotsioone ning olen omandanud uusi tarkusi nii erialast (fotograafia) kui ka elust ja endast. Selle kõige toreda juures, mis toimunud on, tunnen ma, et seisan justkui ühe koha peal paigal.

Ma pole väga suur plaanide üles kirjutaja, aga kuna tunnen, et ma PEAN enda minevikus elamist või seda koha peal seismist – nimetagem kuidas seda soovite – muutma, siis tunnen, et pean 2015. aasta sihid paika panema:

Esimene plaan on välja tulla sellest “lõksu” tundest. Selle plaaniga tuli ka kaasa uus moto, mida ma koguaeg endale meelde tuletan:

“LEARN from YESTERDAY,
LIVE for TODAY,
HOPE for TOMORROW”


Teine plaan
on minna tagasi tantsima, kas või kuhugi zumba rühmatrenni vms. Peaasi, et liikuda ja hüpata saaks muusika saatel. Minu viimane esinemine tolle aegse tantsugrupiga oli 2011.aasta lõpus, peale mida jäin pooleteiseks kuuks kopsupõletikku ja selle aja jooksul oli meie showgrupp lahku läinud, seega see trenni minemine jäigi homsesse… homsesse… homsesse.

Kolmas plaan on minna 2015. aasta jooksul vanematest eraldi elama.

Neljas plaan on seotud fotograafiaga, kuid kõike veel välja ei taha lobisega, aga loodetavasti töötan 2015.aasta lõpuks kui mitte varem, täiesti ametlikult fotograafina.

Viies plaan on lugeda rohkem raamatuid. Vähemalt üks raamat kuus!

Kuues plaan on hakata tegema autojuhilube. Oi kuidas ma nendest vahel puudust tunnen.

Seitsmes plaan on juua rohkem vett ja süüa tervislikult… Yeahhh, kas mitte kõik ei plaani seda 😀 ? Ma jõin viimasel ajal häbiväärselt vähe vett ja sõin liiga palju gräppi – ööaaakkk.

Kaheksas plaan on rohkem blogida! Aasta algas toreda üllatusega, kui sain läbi Piia Instagrami teada , et ka minu nimi ja blogiaadress oli sisse pandud Postimehe Arterisse. Kuigi jah, see on seal kirjas üsna pisikeselt, oli see minu jaoks suur asi, sest ma olen bloginud veidike alla aasta ja juba on mu blogi teiste suurte blogide kõrval – WOW! See motiveeris mind tohutult ning mul on mõttes väga palju erinevaid postitusi, mida ma 2015. aasta jooksul tahan kindlasti teha 🙂

 

IMG_4454

IMG_4447

Nii palju siis plaanidest 🙂 . Räägime nüüd mu aastavahetusest – kas te olete kõik seda VIDEOT näinud? Nii piinlik ja naljakas samaaegselt. Mu ema oli sellest videost nii hämmingus. Ei mõistnud, et kuidas me nii palju huilata jaksasime. Kui enne video vaatamist oli tal suur uni, siis pärast video vaatamist oli uni nagu nipsti kadunud 😀
Aastavahetuse peoke toimus kaksikute juures, nullnulli võtsime vastu kodukandi tänaval nagu videost nägite ja veidi aega pärast seda liikusime linna möllama… mida ma veidi kahetsen, sest seal polnud midagi erilist.

Processed with VSCOcam with a6 preset

Processed with VSCOcam with p5 preset

IMG_4351

IMG_4382

musii
Saage tuttavaks minu kõige kauaaegsema parima sõbranna Janaga 

Postitust alustades ma ei kujutanud ette ka, et see selliseks sünnib 😀 , sest TEGELIK põhjus ja selle postituse “peategelane” pidi olema mu aastavahetuse riietus, millest jumpsuiti ja pitsist hõlsti ostsin ma peaaegu vahetult enne peole minekut. Ma ei tea mis teema mul sellega on, aga miski hääl mu sees ütleb mulle, et võta uut aastat vastu uute riietega ja nii ma olengi igaks aastavahetuseks midagi uut selga ostnud.

Kuna aastavahetusel ei jõudnud oma outfiti korralikult üles dokumenteerida, siis võtsin oma venna appi ja lavastasime aastavahetuse uuesti. Need pildid on tehtud nädal aega hiljem, sellepärast ka lühikesed juuksed.

Ma ei uskunud, et meie kortermaja koridoris võivad nii ägedad pildid tulla. Olen piltidega üli rahul!

Processed with VSCOcam with p5 preset

20150115_233905_blursquare_1

IMG_4512

20150115_234932_blursquare_1

Processed with VSCOcam with p5 preset

20150115_235442_blursquare_1

Kaabu, ehted (v.a ingel ja sõrmus), pitsist hõlst, jumpsuit, “üle põlve” sukapüksid, platvormid – H&M

säraküünal

 Aitäh, et Trendiruumi loete ja vaatate, see tähendab mulle tohutult palju!

 

Kamilla Katarina
♥♥♥

PhotoGrid_1421693644127