Long time no see… Aga siin ma jälle olen! Ma ei oskagi konkreetselt rääkida, mis siin vahepeal toimus, et ma siia blogisse ei jõudnud. Nagu ma siin ühes postituses mainisin, ei tundnud ma ennast sisemiselt hästi (negatiivsed mõtted olid peas jne) ehk siis tegelesin väga iseendaga, kogusin enda sisse taas positiivsust, mis sügis pimedusega kaduma oli läinud ja nüüd tunnen end lõpuks jälle iseendana 🙂 JUHUU

Aga aitab nendest tühistest vabandustest, sest tänase postuse tahtsin ma hoopis pühendada oma uuele lemmiklõhnale, mida ma lihtsalt A-R-M-A-S-T-A-N!!!

Processed with VSCOcam with a6 preset

Ausalt öeldes pole see lõhn väga uus, see tuli turule juba 2008. aastal ja minu esimene kokkupuude sellega oli paar aastat tagasi, kui jõuluvana kinkis selle lõhna mu emale. Juba siis meeldis see mulle väga ning käisin tihti ennast sellega “salaja” lõhnastamas.

Taasavastasin selle lõhna Rootsi kruiisil olles, kui sealses lõhnapoes tüdrukutega lõhnastamas käisime 😀 . Üle pika aja lasin ma seda endale peale ja noo… täiesti rets! Ma olin uuesti armunud! Ma nuusutasin enda pluusi ja käsi sellel õhtul mega tihti ja iga kord mõtlesin “Omg, kui hea!”.

DSQUARED² „She Wood“ on naistelõhn, mille loojaks on Daphne Bugey. Lõhna tipus on sidrun, jasmiin ja neroli. Lõhna südames on kannike, heliotroop ja muskus. Lõhna põhijas on kuskus, seeder, ambra ja vanilje.

Selle lõhnakomplekti sain kingituseks Perlago.ee‘st, seoses oktoobrikuise kampaaniaga, mida Perlago mu Trendiruumi FB lehel korraldas. Ma sain valida KÕIKIDE lõhnade seast, mis seal interetipoes on, aga siiski ma valisin selle vana hea She Wood’i. Kui mu ema sellest teada sai, oli ta väga üllatunud. Ta ei suutnud uskuda, et kõikidest teistest lõhnadest ma valisin just selle, tema kunagise lemmiklõhna ja et see nüüd on minu lemmik.

See lõhn on selline “salakaval”. Kui esmalt seda peale lasta, siis see on väga vägne ja võib algul lausa ära “ehmatada”, aga veidi aega peal olles, läheb see tohutult naiselikuks ja värskeks, kuid kerge selline magusus on ka juures. Ma olen saanud mitmeid komplimente selle lõhna kohta, et see sobib mulle nii hästi ja on väga minulik 🙂 . Lisaks mulle meeldib selle lõhna disain – roosa kuld ja puit – võrratu kooslus. Roosa-kulla-maaniast olen rääkinud mõnes videos, ma olen sellest nii obsessed.

Telli see lõhnakomplekt SIIT, kui sullegi meeldivad värsked ja “looduslikud” lõhnad (jah, see lõhn on minu arust looduse lõhnaga 😀 ennast nuusutades tahaksid alati metsa joosta siit linnast).

P.s: Võid mind alati instagramis followda – kamillakatarina

 

Kamilla Katarina
♥♥♥