Kes veel kursis pole, siis kuni 18. jaanuarini on Lennusadamas näitus merest ja moest “Meri riidekapis”. Mina külastasin seda koos Caroli ja Piiaga Tallinn Fashion Weeki raames, kui Lennusadamas toimus TFW viimane show “After Dark Couture”.

Kui meri tänases postituses teemaks on, siis mõtlesin, et kirjutan ka seda, et meri on minu jaoks väga erilise tähendusega (ilmselt sellepärast, et veetsin oma elu esimesed suved Lohusalus ranna ääres). Paljudel inimestel on olemas õnne ja rahulolu koht – mõnel maakodu, teisel lapsepõlvekodu, kolmandal mingi mets-raba vms. Minul on selleks meri/mereäärne paik ehk siis koht, kus ma saan tunda või näha merd. Alati kui ma olen mõnd aega merel või mereääres olnud, tunnen ma sealt eemale minnes mingit rahu ja puhtust südames. See justkui tõmbaks kõik mured-probleemid endasse 🙂 .

Kus on sinu õnne/rahulolu paik? Kuhu sa ära “põgened”?

Mõnda aega tagasi avastasin, et mu tähtkuju skorpion kuulub VEE elemendi alla ja kuna ma säärastesse teemadesse ka tsipa-tsipa usun, siis oli seda kõike väga põnev lugeda:

Vee energiat kandvad inimesed on tugevad ja võimekad. Nad oskavad maailma näha tervikuna ja tegelevad meelsasti igasuguste uuendustega teaduses, kunstis ja oma kodus. Nad on tundlikud ümbritseva suhtes, oskavad inimesi kuulata, neil on arenenud intuitsioon, tähelepanuvõime ja nad on sündinud läbirääkijad ning diplomaadid.
Vee aasta inimeste positiivsete iseloomuomaduste hulka kuuluvad empaatiavõime, oskus samastuda teisega. Nad on aldid suhtlema ja vajadusel artistlikud, luues enda ümber rõõmu ja naeru. Suhetes teistega panustavad nad lihtsusele, üksteise austamisele. Nende jaoks on väga oluline kuulumine kuhugi: perekonda, sõpruskonda – olla nagu tilk vett suures meres. Nende jaoks on oluline, kust nad on tulnud ja kus on nende juured.
Allikas:interdeko.eu

Vaata, mis stiihia alla sa kuulud SIIT

 

IMG_0992

IMG_0997

IMG_1044

 Seal on üks tuulekamber, kust saab tunda erinevate kiirustega tuult.

IMG_1052

IMG_1055

IMG_1057

IMG_1058

IMG_1005

Piia blogi ja tema outfiti detaile saate uurida SIIT

IMG_1031

IMG_1037

IMG_1212

IMG_1195

IMG_1204

Pluus – Gina Tricot ; Kaelakee – Seppälä ; Kott – Parfois ; Maxiseelik – Varkki

Ja kuna mereteemalised riided seal näitusel olid, siis tuli ka kohe meelde need toredad riided lapsepõlvest:

meie1

Need vahvad riided õmbles meile meie ema 🙂

 

Kas oled seda näitust juba külastanud, kuidas meeldis?

 

 

Kamilla Katarina
♥♥♥