Et mitte Trendiruumi Tallinn Fashion Weeki show piltidega ära uputada, siis mõtlesin vahelduseks teile näidata ka mõnd riietuse postitust, sest oi kui kaua aega tagasi siin üldse üks korralik säärane postitus oli? Ikka väga ammu.

Nautisin kolmandat päeva Bowtie Diary blogija Piiaga ja ma olen nii õnnelik, et ma ikkagi otsustasin minna, aga samas oli see õhtu minu jaoks omaette katsumus 😀 sest ma olin nii-nii väsinud! Ma olin nii väsinud, et mul oli kohati lausa piinlik Piia ees, sest rääkides või teda kuulates mul reaalselt vajusid silmad pooleldi kinni. Seda uimasust on ka mõnelt pildilt näha… and that sucks.

IMG_0916

IMG_0932

IMG_0918

IMG_0928

IMG_0920

Kaabu, kaelakee, püksid – H&M | Pluus – second-hand | Kott – Parfois | Saapad – House

IMG_0953-2

Juhtus kuidagi nii, et alles viimaste piltide ajal tuli meelde huuli värskendada ja nii ongi alles viimasel pildil mu huuled oranšid ning ma kasutasin seda huulepulka SIIN. See huulepulk helendab sinise valguse käes, mille ma olin muidugi ära unustanud ja kui me TURK’i showle sisenesime ning ma Mattist nägin, siis tema esimene reaktsioon oli “omg, su huuled!”, mille peale ehmatasin ma muidugi ära, sest ma arvasin kohe, et mul see üle näo laiali 😀

Ma polnud seda pluusi väga ammu kandnud, seega algul hullult kahtlesin selles valikus, aga kokkuvõttes minu meelest sobis see siia sügisesse väga hästi.

Kuidas selline riietus meeldis? Kas ise kannaks?

 

Kamilla Katarina
♥♥♥