Nii-nii-nii… Tallinn Fashion Week 2014 on toimunud ja nüüd on minu kord teile näidata, mis seal toimus.

Alustame esimesest päevast ehk 23.oktoobrist ja ausalt öeldes pole mul sellest päevast väga midagi peale Kuldnõela näidata, sest ise ma kohal ei käinud. Nautisin Kuldnõela gaalat läbi delfi otseülekandena. Saate ka seda salvestust järele vaadata SIIT.

Hõbenõela viis endaga koju Triinu Pungits ja Kuldnõela pälvis disainer Kriss Soonik! Mõlema võitja käekirjad meeldivad mulle väga ehk arvan, et võidud läksid õigetele inimestele.

Ühe arusaamatu asja tooksin ka välja ja selleks oleks Kristina Viirpalu show muusika? Kes nüüd videot vaatas või kohal oli, teab millest ma räägin, aga kes mitte, siis selgitan –  Kristina Viirpalul olid ilusad uhked kleidid ja nendele saatvaks muusikaks ta oli valinud väga kurva alatooniga muusika, milleks oli klassikaline muusika segatuna sõja helidega ehk siis pommitamine-tulistamine… see oli hästi õõvastav.

Aga nagu juba mainisin, siis Kuldnõela võitis Kriss Soonik, mille peale ma tegin lahti ta e-poe ja imetlesin veelkord ta imelist disaini. Need oleksid ühed asjad, mida ma kunagi omada tahaks, päris hea eesmärk või mis?

Silvia_lace_bra_powder-510x600

Sukahoidjaga top ;  Pesukomplekt üleminealumine

Aga lähme edasi teise päevaga, kui minu päev Tallinn Fashion Weekil algas juba kell kolm MOOD 100 prooviga. Sellel päeval käisin ise vaatamas ainult Maire Vaidma & Iris Janvier moeshowsi:

MAIRE VAIDMA disain:

page

IMG_0606

 

IRIS JANVIER disain:

IMG_0612

IMG_0615

Mõlema showd sobisid omavahel väga hästi kokku, sest olid inspireeritud loodusest.

Päev kulges väga lõbusalt ja aktiivselt:

Processed with VSCOcam with f2 preset    Processed with VSCOcam with hb2 preset

Vichy nurgas tehtud pilt koos poolõe ja poolvennaga 🙂

Processed with VSCOcam with hb1 preset

Käisime vahepeal Boheemis söömas ja ma sõin koorest kanapastat trühvlikreemi, tomati ja artišokiga(5,9€) , mis oli lihtsalt suuu-peeer. Kui keegi Boheemi satub, siis soovitan kindlasti seda proovida.

 

Kes pole kursis, mis see Mood 100 oli, siis Eesti Kunstiakadeemia tähistas saja aasta möödumist lokaalse kunstihariduse andmise algusest. Selle sündmuse auks toimus suurejooneline moevaatemäng, milles läbiti ühe etenduse vältel terve moesajand. „MOOD 100 on ühtaegu subjektiivne ja samas ka tagasivaadates üldisemaid olulisi muutusi interpreteeriv käsitlus möödunud sajandist. Meie etendus on audio-visuaalne tervik, mille loomisel on lisaks osalevatele moekunstnikele oma olulise panuse andnud foto- ja videokunstnik Mark Raidpere ning helilooja Markus Robam,“ lisas Anu Lensment, etenduse stilist ja osaleja.

Allikas: artun.ee

Kell tiksus lõpuks kella üheksa peale, kõik oli valmis sätitud ja moeshow võiski lõpuks alata:

IMG_0642

raa

valge

beka

must

Disain: VARKKI; Pildid : Jelena Rudi; Ülejäänud showst vaatake pilte SIIT 

IMG_0621

IMG_0625-3

Disainer Jaana Varkki isiklikult

MOOD 100 moeshow läks suurepäraselt ja kuulsin paljudelt, et see oli TFW üleüldse üks parimaid showsi olnud. Kahju, et sellest mingit videot üleval pole.

Aga pärast veel mõned toredad selfied ja edasi läksin sõbra juurde koosolemisele:

Processed with VSCOcam with hb2 preset  Processed with VSCOcam with hb2 preset

Processed with VSCOcam with f2 preset

 

Jõudsin lõpuks koju alles järgmisel päeval kell kuus õhtul (siuke tore üle 24h kodust eemalolek 😀 ) ja olin surmväsinud, aga kus te sellega, et ma magama läksin… TWF’i möll käis ju edasi, seega tegingi end korda ja seadsin  uuesti sammud Salme kultuurikeskuse poole.  Kolmanda päeva möllust juba üsna pea uues postituses .

 

Kamilla Katarina
♥♥♥