ALOHA kõikidele uutele ja vanadele Trendiruumi lugejatele!
Ilmselt olete märganud, et Trendiruumi facebooki lehel on käimas suur kingiloos tänu Perlago.ee‘le ja Libressele. Et loosis osaleda, peab iga auhinna nimel, mingile huvitavale küsimusele vastama. Kuna enamus TR’i lugejad ja kingiloosis osalejaid on naised, siis mõtlesin, et Trendiruumi tuleks süstida veidi testosterooni. Selleks küsitlesin kaheksat trendikat noormeest samade küsimustega, mille olen esitanud ka kingiloosis osalejatele ja tulemus on teie ees! Intervjuu on üsna pikk ehk siis soovitan sul minna ja teha üks tass teed/kohvi, et saaksid kuttide mõtteid paremini nautida 🙂

Mis on Sinu selle sügise lemmikvärv?

Sandor: Naised teavad värvide nimetusi paremini aga ma mõtlen ise neid välja. Käesolevat sügist iseloomustab väga hästi värv, mis tekib siis, kui panna Frosties’i hommikuhelveste peale mandli sojapiima – Kuldjasbeež.tumblr_nd5eiiKYsH1tkmtsfo1_500

Oscar: Ma eelistan sügisel enam jaolt kanda tumedaid toone, nagu näiteks hall, must, pruun.

Magnus: Mul seda lemmikut tegelikult polegi, aga kui praegu mu riidekappi piiluda, siis leiab sealt enim just rohelist ja pruuni.10346104_718663194847741_6399495163712445726_n

Noa: Must…must on minu iga sügise lemmikvärv – classy shit.

Andrus: Tumeroheline või oranž

Siim: Must, vana hea must! Alati ei pea silma torkama kireva riietusega, võib ka halli massi sulanduda. Must on casual ja alati sobiv. Musta ei pea kartma , sobib absoluutselt kõigi värvidega. Must on see õige, MUST ON MINU VÄRV.

Gregor: Kuna must oleks suht lame jälle öelda, siis äkki mingi tumeroheline ja tumepunane…

Reijo: Asun Austraalias ja hetkel hakkab mul siin suvi 🙂 nii et värviline on siin teemas. Aga üldjuhul mul vahet pole, mis aastaaeg on, must on alati hea. Aga kui värvi valima peaks, siis tumepunane on päris cool.

Mis oli Sinu esimene meeldejääv parfüüm?

Sandor: Kui mõelda parfüümide kohta, mida ma ise pole kasutanud, siis on esimesena meeles vanaema oma. 545353_424686007597396_1562627260_nNime ei oska pakkuda, aga ta on seda kasutanud juba aastaid ning arvan, et suudaksin selle lõhna kinnisilmi ära arvata. Rääkides mu enda parfüümidest, siis tuleb meelde Diesel Fuel For Life, mille sain 7. klassi minnes kingiks. See oli mu esimene päris „õige“ mehine lõhnaõli, kuigi olin 165cm pikk poisike veel tol hetkel (mitte, et ma nüüd väga palju pikem oleks). Eriti meeldis mulle tolle parfüümi räsitud ja ebatavaline välimus.

Oscar:
Esimene parfüüm, mis mind huvitas oli vist David Beckhami oma. See oli ikka päris ammu ja ma usun, et ta jäi mulle meelde ainult sellepärast, et sinna peale oli kirjutatud „David Beckham“. Lõhn ise mind, siis vist väga ei huvitanud. Kui järele mõelda on see vist üldsegi tualettvesi.

Magnus:
Kuna mul on üle üldse väga vähe lõhnu olnud, siis mainiksin ära lõhna “Diesel- Fuel For Life”, mida ma ka praegu kasutan.diesel-fuel-for-life

Noa: C.Dior – Fahrenheit, once you smell it… See spetsiifiline lõhn jääb meelde umbes nii kauaks, et kunagi sassi ei aja ühegi teisega.

Andrus: Esimeseks oleks kindlasti Paco Rabanne – Million. Noorena mul endal olid suhteliselt suvalised lõhnad, mis ilmselt ei lõhnanud nagu suurem asi ja ka kestvust jäi väheks. Ühel koolihommikul otsustasin kasuisa kapi pealt võtta tema kullakangikujulise lõhnaõlipudeli ning seda endale peale sirtsutada. Minu ja tema lõhnade kvaliteedivahet oli koheselt tunda. Lõhn oli väga meeldiv ning värske, vastupidiselt minu odavatele pubekalõhnadele. Päeva jooksul panin ka tähele, et mitmeid tunde pärast peale laskmist oli lõhna veel selgelt tunda. Tuli ka paar positiivset kommentaari. Sellest ajast saati olen vähe rohkem tähelepanu oma lõhnaõlidele pööranud.

Siim: Esimene meeldejääv oli UDV Night for men, sest see oli mu esimene lõhn eales ning tänu sellele on see ka mulle väga eredalt meeles. Tänase päevani kasutan seda aeg-ajalt.

Gregor: Pole nii lõhnadega kursis, aga kuna jalkaga olen palju kokku puutunud, siis Beckham signature.

Reijo: Parfüümid on huvitavad asjad, mul ei jää kunagi nende nimed meelde, aga esimene lemmik parfüüm oli helesinises klaasis versace lõhn. Kusjuures see on siiamaani üks mu lemmikuid.

Kirjelda enda ilusat mälestust seoses mõne lõhnaga.

Sandor: Olen üle kümne aasta käinud tenniselaagris Hiiumaal ning seal olles on meeste toas alati olnud selline, viisakalt öeldes, töö lõhn. Kui ikka kaks trenni päevas on ja veel võistlused juurde panna, siis tekivad toas väga huvitavad aroomid. Kuid kuna selle laagriga on nii palju häid, naljakaid ja meeldivaid mälestusi, siis ongi see ebameeldiv juustukas jätnud südamesse ikkagi toreda tunde.

Oscar: Ei oskagi kohe mingit erilist mälestust välja tuua, aga eks komplimendid hea lõhna kohta mõjuvad ikka positiivselt.

Magnus: Mulle meenus kui me sõpradega aasta tagasi Türgis käisime ja meile seal hunnikutes erinevaid fake lõhnu pähe määriti. Otsustasime neid kõiki ka muidugi järele proovida ja lasime ühe sõbra suures koguses erinevate lõhnadega kokku. Hiljem hotelli tuppa tagasi tulles polnud seal võimalik peaaegu, et hingatagi. Vott selline mälestus.
pizza
Noa: Kunagi kõndisin mööda itaalia tänavat ja tundsin ülihead lõhna, hakkasin kõndima selle poole ja …avastasin ennast 15minutit hiljem pizzerias.

Andrus: Kui ma lõhnasin nii hästi, et kõik tüdrukud koolis tahtsid täiega illi panna… Ok, tegelt mul ei meenu hetkel mõnd mälestust. Esimese asjana tuli lihtsalt meelde kvaliteet naha (leather mitte skin) lõhn.

10253809_694066070660424_7110596638921976112_n - koopia

Vajuta Reijo näole, mis viib sind ta instagramini!

Siim: Mitte just kõige ilusam mälestus, vaid kõige eredam. Olles väike põnn, kallasin endale lolli peaga peale terve ema lemmiklõhna,mis oli ka üpris kallis. Olin algul oma lõhnaga päris rahul, kuid kui ema seda avastas, et tema lõhn läinud, oli jama majas.

Gregor: Võibolla need ajad, kui on Rootsi kruiisidel käidud ja siis seal sõpradega parfüümi poodides kolamised.

Reijo: Ma ei tea kui ilus see oli, aga ehk natuke naljakas. Nimelt mu sõbral oli üks Roberto Cavalli lõhn üsna imelikus purgis ja ma uurisin seda lähemalt, sest ma ei saanud aru kuidas seda peale pihustada ja järsku lasin kogemata seda endale silma. Õhtupoole läksime linnapeale ja panin seda sama lõhna endale peale ja päris mitu inimest küsis mis parfüümi ma kasutan.

Missuguse ilutooteta Sa ei suuda elada?

Sandor: Kas hambapasta läheb ilutoodete alla? Põhimõtteliselt hoiab ta ju hambaid ilusana.

1493109_10152169222799866_692205572_n (2)

Vajuta Magnuse näole, mis viib sind ta instagramini!

Oscar: Siinkohal peaks mainima, et igal inimesel on ilutooted erineva tähendusega. Ise ei suudaks vist elada dušigeeli ja hambapastata. Peaaegu igapäevaselt kasutan ka juuksevaha, kuid usun, et saaksin ka ilma selleta hakkama.

Magnus: Oma lõhnaõlita. Üldjuhul kui ma kuhugile kodunt pikemaks ära lähen, siis võtan kaasa ka juuksevaha.

Noa: Kevin Murphy “Rough rider” on üks vaha, mis lahendab umbes 97 soengujuhtumit 100st (millest kolm on patsiga mees ja mis sa sinna vaha ikka määrid), aga hetkel lõikasin juuksed maha, seega ainus “ilutoode” mida kasutan on Paco Rabanne “Black xs”

Andrus: Kuna juuksed on mul väga paksud ja kräsused,on mul vaja midagi millega neid taltsutada. Harva leidub momenti mil lahkun kodust ilma juuksevaha pähe panemata. Eelistatavalt matti tekstuuridega vahad või pastad

Siim: Olles tänapäeva “basic” noormees, kes kannab oma tukka üleval, ei saa ma elatud ilma lakita. Ei kujuta ette maailma, kus ei oleks minu kummuti peal vana head bed head lakki.handsome-man-model-actor-robert-pattinson-hairstyle

Gregor: Kui see läheb ilutoote alla, siis juukselakk, et teha endale totter nö “soeng”.

Reijo: Ma ei suuda elada ilma juukselakita, isegi mu ema teab seda. Kui ta poest endale juukselakki ostis, võttis ta ühe mulle ka, sest muidu ma oleks tema oma ära kasutanud.

 

Kirjelda soengut, mis Sulle meeldib, aga enda peal pole veel julgenud või ei julgegi proovida.

Sandor: Inimesed, kes mind teavad võivad tunnistada, et pole soengut, mida ma ei julgeks proovida. Olen testinud väga palju erinevaid soenguid alates mohawkidest ja värvilistest juustest ning lõpetades praeguse kaootilise pahmaka või hoopis kiilakana. Seega pigem on küsimus, et mida ma tahaksin veel proovida. Noorena oli mul soov rastapatsid teha, kuid see vajas liiga palju juukseid ja nende kasvatamine mulle väga ei meeldinud. Nüüd olen juba 941665_10200100502334981_67140290_nvanemaks saanud ja olgugi, et need mulle meeldivad, ei ole mul soovi või seda „julgust“ rastasid enam teha.

Oscar: Tahaksin proovida ja võibolla kunagi ka proovin sellist soengut nagu on näitlejal Josh Duhamelil filmis „Scenic route“.josh-duhamel-scenic-route-stills-10 Ainuke ja väga imelik põhjus, miks ma seda teha tahaksin oleks vist, et see on lihtsalt nii kole soeng.

Magnus: Mulle meeldivad pikad üle pea kammitud juuked ( siuksed lohakad), ise aga pole veel jaksanud nii kaua kasvatada ja lasknud juuksed uuesti väga lühikeseks lõigata. Nüüd kuis ma kasvatan habet, püüan ka juustel võimalikult pikaks lasta kasvada.

Noa: Ma olen juuksur ja ma hakkasin enda peal katseid tegema umbes 4a tagasi, selle ajaga jõuab päris palju soenguid Premiere Of FilmDistrict's "Dead Man Down" - Red Carpetära proovida ja ei teagi ühtegi, mida ei julgeks proovida. Osad soengud ei sobi ja soengu valikul lähtun sellest.

Andrus: Ei ole julgenud proovida lühikeste külgedega pikki juukseid. Põhimõtteliselt man bun.

Siim: Kuna ma olen enda soengusse nii armunud kui olla saab, siis seda ei muudaks. Soenguga näen niigi vaeva igal hommikul, olen juba harjunud oma lookiga, uus soeng tooks kindlasti kaasa palju muutusi hommikuses rutiinis, tahan jääda Elvis-Presley-elvis-presley-16266532-500-667iseendaks . Olen 100% nõus oma juuksevärvi vahetama blondiks, aga soengustiili ma hetkel ei puudutaks.

Gregor: Midagi Elvise stiilis, kui ta noor oli. See on lihtsalt timeless.

Reijo: Meeldivad mustanahaliste soengud, ülepea patsid, hästi lühikesed rastapatsid ja mini afrod. Olen ka ülepea patse proovinud, aga need ei sobinud minule, sest ma olen valge ja mul on heledad juuksed.

Milline naiste parfüüm sind jalust rabab?

Sandor: Kohe kindlasti mitte see vanaema parfüüm, mida enne mainisin. Tegelikult arvan, et pigem rabab naine ja kui tal ka hea parfüüm, siis on see meeldiv boonus.

Oscar: Ainuke naiste lõhn, mis mulle on meelde jäänud on vist Britney Spears Fantasy.1NB01

10726506_10204771399792439_1680103164_n

Vajuta Noa näole, mis viib sind ta instagramini!

Magnus: Mul ei tulegi peaaegu mitte ühtegi naistelõhna pähe, mis mind kohe jalust rabaks, küll aga mulle on väga meeldima hakanud kui naine kasutab “One Million”it (mõistlikult)

Noa: Britney spears midnight fantasy! Kui osadel naistel lähevad nibud kikki ülikonnas meeste peale või nende habeme peale, siis ma ei tea maailmas ühtegi paremat naiste parfüümi kui britney’ lilla flakoon(is it even spelled that way? 😀 )

Andrus: Ei tea naistelõhnasi, aga jalustrabav oleks tagasihoidlik kuid värske lõhn. Kilomeetrite kauguselt tuntavad bimboparfüümid võib vastu seina visata. Ma ei oskagi täpselt kirjeldada, seda värsket lõhna. Kujuta värskelt pesust tulnud riide lõhna või sidrun või lõhn pärast vihmasaju, midagi sinna kanti.

Siim: Hea parfüüm ei pea olema liiga tugev, ega liiga magus. Minu jaoks peaks olema lõhn kerge, kuid meeldejääv ja omapärane. See peab sobima kindlasti tüdruku iseloomuga.

Gregor: Kuna ma ei tea peast ühtegi, siis jään vastuse võlgu, aga see on kindlasti meeldiv, kui naine on hästi lõhnastatud.

Reijo: Ei oska kommenteerida, sest ei tea naiste parfüümide nimesi. Aga meeldivad sellised magusamad naiste lõhnad.

Mida paned peole selga, kui tahad kellelegi muljet avaldada?

Sandor: Pole kunagi nii mõelnud, et peaks erilisemalt riidesse panema peole minnes. Garderoob on igaks sündmuseks sama – kui asjad on hästi valitud, siis saab alati 5 minutiga riided selga, mis sobivad nii peole, kui niisama linnapeale minemiseks. Aga kui ma mõtleks enne minekut ette natuke kauem kui 5 minutit, siispaneksin Black on Black on Black ehk must pintsak, triiksärk, teksad ja kingad.

Oscar: Enamasti käin pidudel ikka viisakate riietega. Vahet pole kas seal on vaja kellegile muljet avaldada või mitte.

Magnus: Muljet avaldada? Kindlati ülikond ja kingad!

Noa: Ma ei mõtle riideid valides kellegi teise peale (v.a kui mõtlen panna neoonroosa pusa ja on plaan vanaemale lasnamäele külla minna õhtul). Kui ma vaatan peeglisse ja lõpptulemus mulle meeldib, siis edasi pole vahet, kas see avaldab kellelegi muljet või mitte. Maailmas pole minu jaoks inimest, kelle “see ei sobi _MG_4228sulle/sellega” oleks sellise tähtsusega, et tal oleks õigus. Ma olen kunstnik ja mina olen enda lõuend, mitte kellegi teise oma.

Andrus: Panen selga misiganes meeldib. Vanakooli retro. Kui tahan, panen kas või Adi dressid ja pähe bucket hati. BURBERRY-JAYZ

 

Siim: Selle peale ei pea pikalt isegi mõtlema, vastus on kindalalt ülikond. Pole ühtegi riideeset, mis annaks mulle nii palju julgust ja enesekindlust kui ülikond. Kaasa aitab ka loomulikult see, et nii riides käies jääd silma, eriti neiudele ja ei sulanud massi.tumblr_mwh6rq35DH1rpvii5o1_1280

Gregor: Pigem kasutan aksessuaare nt käekell vms. Detailid on minumeelest suht tähtsad.

Reijo: Kõik oleneb olukorrast, aga mingi huvitav triiksärk + must kitsas teksapüks.

Kes on hektel Eestis kõige trendikamad staarid?

Sandor: Ei ole väga kursis Eesti staaride trendikusega, kuid kaks toredat näitlejat Evelin ja Priit Võigemast on alati stiilselt riides. Neid pakkudes ei ole võimalik eksida.

Oscar:
Minu silmis on nt. Tanel Padar alati stiilne. Sinna võib lisada veel Taukari ja Uku Suviste. Naistest äkki Lenna Kuurmaa ja Ines. Kindlasti on lisaks nimetatutele veel palju teisigi, kes esimese hooga meelde ei tule.

Magnus: Britta Talving, Andres Kõpper, Liis Lemmsalu ja Kenneth Suie

Noa: Meestest Lauri Pedaja, ja tore on see, et ta on trendikas IMG_7243-6 (2)koguaeg, mitte ainult siis kui pilti tehakse. Naistest, ma ei oska kedagi välja tuua, keegi pole päris selline, et ma vaataks “oh shit kui trendikas/ilusad riided jne”. Kerli Kõiv on kind of ainus kes eristub teistest ja see on lahe. Minuarust paljud mitte “staarid” on palju trendikamad kui “staarid” ja ma annaks oma hääled neile.

Andrus: Mina… ja Martin Saar

Siim: Minu arust on need Karl-Erik Taukar ja Uku Suviste. Nemad eelkõige hea stiilitunnetuse ja heade sonkside tõttu.

Gregor: Marten kuningas näeb alati cool välja.

Reijo:  Hmmm… Lauri Pedaja, Metsakutsu ja Gerd Kanterile annan punkti, sest ta rockib alati Air Jordani riietes.

originaal

 

 

Aitäh kõikidele noormeestele vastuste eest ja ma loodan, et sul oli seda kõike põnev lugeda!

Kingiloosis on juba välja loositud kolm auhinda, seega võitjatele palju-palju õnne! Kingikastis on veel viis auhinda ja hetkel on käimas loos parfüümi Mochino Funny peale ja küsimuseks on “Millise ilutooteta ei suudaks sa elada?”. Vasta ja võida parfüüm SIIN.

 

 

 

Kamilla Katarina
♥♥♥