Mäletate seda kuidas ma kinkisin ühele teist Michael Korsi koti või intervjuud Karolin Kuusikuga? Seda kõike oli mul võimalik teha, sest tegin koostööd Libressega, kellel oli käsil SUUR kampaania, mille võitja sai endale 500€ väärtuses Rocca al Mare kinkekaardi, shopingu koos professionaalse stilisti Karolin Kuusikuga ja fotosessiooni koos meigi ja soenguga. See kampaania jõudis ühel kuumal juulikuisel päeval lõpusirgele, kui toimuski võitja kauaoodatud shoping Karolin Kuusikuga, millele järgnes fotosessioon. Kuna olin ka selle kõigega seotud, siis võeti ka mind sellele teekonnale kaasa ja nüüd saategi osa sellest ilusast päevast ja tutvuda Libresse kampaania võitja ANGELA KLAUSIGA!

IMG_5801

IMG_5800

IMG_5813

Angela, palun iseloomusta ennast kolme sõnaga.

Olen sõbralik, aga samas otsekohene, tagasihoidlik ja abivalmis.

Kuidas kirjeldaksid enda riietumisstiili?

Kaasaegne, kuid praktiline. Mugav, aga samas naiselik.

angela

See võit tuli kindlasti suure üllatusena… Kas oled rahul kogu tulemusega ehk siis shoping ja pildistamine?

Võit tuli tõesti väga suure üllatusena. Mõtetes ma salamisi ikka lootsin võita, kuna see oli ahvatlev. Kogu tulemusega jäin loomulikult üli rahule.

IMG_5823

 

Kuidas oli Karolin Kuusikuga koostööd teha?

Olin Karolini enne näinud ainult meedia vahendusel ja teda isiklikult ei teadnud.Ta on VÄGA tore inimene.Hästi sõbralik ja rahulik,temaga koos oli lausa lust mööda poode kolada. Karoliniga tahakski kogu aeg koos ostlemas käia,aga kahjuks ei saa 🙁

 

IMG_5816

Ütlesid shopingu ajal mitu korda, et “ma pole selles poes (nt Monton, Bastion) kunagi varem käinud” – mis rõivapoode sa tavaliselt ja enamasti külastad?

Ma ei käi poodides,kus riided maksavad minu arvates üle mõistuse palju (liiga ülehinnatud). Ma ei aja taga firmamärke. Olulisem on minu jaoks mugavus ja sobivus.Et asi mulle meeldiks ja hästi seljas istuks. Suurim lemmik on mul Mosaic, kuna nende rõivad sobivad mulle tegumoe pärast kõige rohkem. Vot ei oska ütelda miks? Kõik minu kleidid on ostetud sealt.

 

IMG_5856

IMG_5851

Kuid see võrratu kleit on pärit BASTIONIST ehk siis nüüd polegi enam kõik kleidid ainult Mosaicist 🙂

Kuna töötad ilupoes, siis soovita lugejatele viite ilu/meigitoodet, mis peaks igal naisel alati kaasas olema?

Päris nii ikka ei ole,et need viis asja kõigile sobiksid. Naised ja nende vajadused on ju erinevad. Isegi mu oma sõbrannadega pole need ühesugused. Minul isiklikult on need -hügieeniline huulepulk, puuder, huuleläige, ripsmetušš ja alati kätekreem.

IMG_1828

Libresse tiim viimistles su välimuse täislikuks, millal oli viimane kord, kui teised su välimust viimistlesid? (Nt pulmad, koolilõpetamine vms)

Nii täiuslikult polegi kunagi viimistletud. Juuksuri juures soenguid olen muidugi käinud tegemas,kuid meiki olen alati ikka ise teinud, saan hakkama. Peab mainima,et professionaalse jumestaja tehtud meik on hoopis midagi muud. Väga mõnus oli kui keegi sinuga nii põhjalikult ja kaua tegeles. Väga ,väga meeldis.

 

IMG_1822(kaks viimast ülemist fotot: Egerta Laine)

IMG_5858

IMG_5888

IMG_5870

Sinu elumoto?

Päris kindlat elumotot polegi. Aga mõelda,et ära tee teisele inimesele seda,mida sa ei taha, et sulle tehtaks – see võiks küll üks nendest olla.

 

IMG_5889-2

 

Ja nüüd on teie ees fotograaf Egerta Laine tehtud fotod:

IMG_1940

Kleit – BASTION

IMG_1948

IMG_2023

Pluus – DEBENHAMS

IMG_2087

Pluus – MARKS&SPENCER

 

Ja lõpetuseks kogu sellest päevast kokkuvõttev video:

 

Võime kindlad olla, et Angela tundis ennast suure staarina ja Libresse kampaania õnnestus suurepäraselt!

PALJU ÕNNE VEELKORD VÕITJALE!

 

 

Teie Kamilla Katarina