Vol. 1 & Vol.2

Hetkel tehakse mu armasele õele lõpetamis meiki-soengut, aga kindlasti on veel keegi, kellel pole planeeritud juuksuri ja meikari aega, aga samas enda oskused pole ka parimad. Mina tegin enda lõpetamisele ise meigi ja soengu, aga kuidas siis? No minu oskused selles valdkonnas pole samuti kiita ning selleks võtsin endale ette youtube tutorialid, et saaksin endale lõpetamiseks perfktse isetehtud meigi 🙂 .

Jagan Sinuga videoid, kus tehakse minu lemmik meiki! Minu lemmikuks on särav suvine orantšikas meik, mis toob kogu su ilu esile. Eriti toob see esile su ilusaid silmi. Lõpetamised on päevasel ajal ehk pole sul vaja teha tumedat suitsust peomeiki, vaid sobib kerge tütarlapselik meik ka 🙂

Soenguks pakun Sulle välja lahtiseid ilusaid lokke, sest minule isiklikult ei meeldi üldse need suured pidulikud “turbanid”, mida paljud kuskil juuksurite juures teha lasevad.

 

See polnud küll nii mahukas postitus nagu eelnevad lõpetamisega seotud, aga vähemalt said teada, mis meiki ma alati teistele eelistan. Jää lainele, sest varsti tuleb “Lõpetamine vol.4”, kus saad näha videot, kuidas mu õde enda lõpetamiseks valmistus.

 

Päikest,
Kamilla Katarina