Täna saab Trendiruumis algust uus rubriik “Persoon”, kuna Eestis on palju omapäraseid inimesi, kellest mina ja usun, et ka Sina, soovime rohkem teada saada. Avapaugu sellele teeb alati armas ja siiras Karolin Kuusik, kellega mul oli au teha väike intervjuu seoses Libresse kampaaniaga, millega me mõlemad seotud oleme 🙂

942002_615473695131040_228858670_n

Fotod: Jelena Rudi

Suvi on tulekul, mis on selle suve kindel IN värv ja riideese?
Värvidest on suurim hitt oranž ja esemetest madalad paksu tallaga sandaalid.

 

hmprod

 

1 ; 2 ; 3 ; 4 ; 5 ; 6 ; 7 ; 8

(Need ei ole Karolini valitud, vaid Trendiruumi)

Lisaks disaineri tööle, oled ka stilist ja ilmselt rahvas teabki Sind rohkem stilistina. Mulle tundub stilisti töö väga vaheldusrikas ja meeleolukas… Mis on üks meeldejäävamaid ja naljakamaid seikasi seoses selle tööga?
Kuna iga töö on erinev, siis on iga päev meeldejääv. Vahest viivad riiete või aksessuaaride otsingud naljakatesse kohtadesse. Leiad end näiteks mingist militaarpoest või laste mänguasjade poe leti tagant. Ja kui pean mingi projekti asjus esemeid välja ostma, siis müüjad pööritavad silmi: kas te proovida ei soovigi? Nad on harjunud sellega, et inimesed ostavad riideid endale, mitte hordidele võõrastele, kellega heal juhul kord telefonis rääkinud oled.

Miks just kits? Sinu brändi logo vaadates tuleb mulle alati meelde Disney multifilm „Bambi“, oled vaadanud?
Bambit ei ole vaadanud. Mulle meeldivad kõik loomad ja loodus. Ja kitseke sümboliseerib tagasihoidlikkust, õrnust, intelligentsust, looduse puutumatut poolt.
942002_615473695131040_228858670_n

 

Kes Su lapsepõlve lemmik multikategelane oli/on 🙂 ?
Must koer ja valge koer olid toredad elukad.

must_valge_koer_backdrop

 

Kelleks Sa väiksena saada tahtsid?
Need unistused vaheldusid pidevalt. Poemüüjat ning arsti oleme vist kõik mä nginud. Ma ei teadnud kuni 16. Eluaastani, et selline amet nagu stilist üldse olemas on.

Moto/tsitaat, mis Sind motiveerib?
Töös – Igale probleemile on lahendus.
Eraelus- Armastus võidab kõik.

See laul, mis toob Su hinge mõnusa feelingu.
The Cure – Forest

 

 

Kirjuta kommentaaridesse kuidas esimene intervjuu meeldis 

 

 

 

Kamilla Katarina