KAS SUL ON PILET OSTETUD?? Kui ei, siis TÄNA saad seda viimast päeva veel eelmüügist 13€ osta SIIT.
Erki moeshow toimub sel laupäeval Kalevi Spordihallis ja siis on pilet 15€! FB üritus SIIN.

Põhjus, miks ma seda hetkel promon ja tahan, et Sa ka kohal oleks, on seepärast, et see on üks mu lemmikuid üritusi ja sellest on saanud minu jaoks traditsioon.

Traditsiooniks on see, et ma olen käinud neljal aastal seal koos oma parima sõbranna Saaraga. Ma mäletan esimest korda, kui me koos Erkile läksime ja kuidas me ennast selleks sättisime jne. Me ei osanud midagi selga panna ja oi kuidas oli seda vingumist ja häda 😀 . Ema veel ütles “ega see teie moeshow pole, vahet pole mis te selga panete ju”, panimegi siis suhteliselt suvaliselt riidesse ja no kohale jõudes saime aru, et on ikka küll publiku moeshow ka! Kõik olid ennast nii üles löönud!
Meie esimest kahest Erki moeshow käigust kahjuks pilte pole ja esimesed pildid on 2012. aastast, kui moeshow toimus Kultuurikatlas.

2012

erki moeshow 415

erki2012

kamilla2012

saara2012

erki moeshow 940

 

2013

erkicollage

page

saaara

Kahjuks sel aasta seda Saara-traditsiooni pole, sest ta on Austraalias 🙁 . Hetkel ei teagi veel kellega ma sinna sel aasta lähen, üksi oleks ka mega nigel minna. Ja mis ma selga panen??? World’s first problem!

Tänavu aasta tundub tulla üks põnevamaid, sest kollektsioonide seas on vist ainult üks, mida olen varem näinud ja selleks on Tiina Ree kollektsioon, mida sai näha MoeP.A.R.K’il.

Kõige-kõige suurem ootusärevus on sees väga hea tuttava Eva Maria Kõrvase kollektsiooni suhtes. Uskumatu, et 2012. aastal käisime koos Erkit vaatamas ja nüüd 2014. aastal saab lavalaudadel näha tema enda kollektsiooni!

erki moeshow 898

erki moeshow 951

 

Et siis tuled? Parem oleks! Sest ausalt ka, sa jääd heast üritusest ilma!

 

Aga no kui sind kohe üldse mood ei huvita, siis tule muusikaüritusele Kapa Rock. Minu blogist on sul võimalus võita 4 piletit sinna. Loosist saad osa võtta  SIIT.

 

Kamilla Katarina