Täna ma kostitan Sind ühe sisuka postitusega, mis hõlmab palju pilte mu kollektsioonist “Siire” ja päevast kui toimus Noormood. Lisaks piltidele ja jutule on ka Sinu ees Trendiruumi ESIMENE VIDEO! Juhuuuu! Loodan, et see korvab selle aja, kui nüüd veidike siit eemal olin. Selle vahepealse aja tegemisi näete ka varsti 🙂

Esmalt siis veidike kollektsioonist juttu-pilte ja ning lõpus video:

Minu kollektsioon sündis juba eelmisel aasta, täpsemalt siis veebruaris kui toimus Pelgulinna moeshow, kus samaaegselt osalemisele, ma ka korraldasin seda (seal sain ma teise koha). Kollektsiooniks sain inspiratsiooni MEREST ja VANA-ROOSAT värvi roosidest. Need kaks asja on mu südant alati soojendanud, sest olen südamest üpriski suur romantik.
Eelkõige tuli kogu asi siiski merest. Meri on alati mõjunud mulle rahustavalt. Mulle meeldib minna mereäärde, seal olla ja hingata vaikuses ja sealt minnes oleks nagu kõik mured ja probleemid südamest ja mõtteist pühitud.
IMG_5190
Vana-roosa (selline tuhmund roosa) ja  romantiline vanaaegne stiil on samuti mu südames juba kaua pesitsenud. Ma ei tea kust see armastus selle vastu on tulnud, aga ma leian ennast tihti unistamas selle üle kuidas oleks elada 18.saj. lõpp- 19.saj. algus ajal, kui kõik oligi selles stiilis(barokk-romantismi ajastu).

Siire ehk üleminek tuligi sellest, kuidas ma need kaks asja oma ajus kokku panin. Oma kollektsioonis väljendan ma neid kahte asja järgnevalt:  Vanaaegne stiil ja vana-roosa tuli minuni kui üks kord suvaliselt potis kangast värvisin. Esiteks kordagi ei osanud ma oodata lõpptulemust, mis tegi asja huvitavaks ja teiseks on see valgelt roosale üleminek nii huvitav ja lainetav.
Lainetavast üleminekust ühelt värvilt teisele tuligi see ESIMENE „mere“ efekt minu jaoks. Teise „mere“ efekti avastasin vanu CD’sid ahjus sulatades, sest need jäävad sellised krobelised, lainelised ja SINAKAD – nagu meri! Samal ajal on see ka taaskasutus ehk siis andsin minna!
Lisaks sulatatud CD tükkidele ja kergele lendlevale valgele kangale, mida ma ise olen tuuninud roosakaks, kasutan ma kunstnahka, mis tuli minu kollektsiooni nii, et me koristasime emaga keldrit ja leidsime hunnikute viisi purpurpunast kunstnaha tükke/lappe/ribasid, mida ema oli 90’date algul odava hinna pärast kokku ostnud, et endale midagi meisterdada, aga keldrisse need tükid jäid. Kuna seda oli nii palju, siis mõtlesin, et miks mitte seda kasutada, sest see iseloomustab „rajumat“ ja kärtsumat külge minust.

bnuoiu

emma

grupp

jkgg

laura

 Mul oli suu peal see sama glitter, mis modellidel kulmudel.

sdsdsd

sxsscs

tuut

Fotod: Pärnu Postimees, Noortehääl ja Karmen Kärg

emma

IMG_9391 (1)

IMG_9413

kata

laura

maarja7

saara

Fotod: Kamilla

Ma hetkel mõtisklen selle meigi üle… See glitter kulmudel oli väga lahe, aga ma ausalt öeldes ei tea, miks ma nendest sellised öökullid tegin. Ilmselt see tuli magamata ööst, olen ju ise paras öökull.

Nüüd siis VIDEOOOO! Mõnes mõttes, ma olen nii põnevil selle video suhtes, siiski esimene video minu blogis ja ootan Sinu tagasisidet 🙂 Aga samas mul on kurb meel, et ma olen selline toriseja seal. Ma videos tegelikult täpsemalt ei räägi, mis siis nii metsa läks ja mõtlesin, et peaks selle siiski lahti kirjutama. Algas kõik sellega, et ma öösel õmblesin ühe kleidi täiesti valesti kokku oma lolluse tõttu ja kuna ma ei leidnud harutajat ka, siis see muidugi ajas mind omakorda vihale ja viskasingi reaalselt selle nurka… Hommikul  ei mahtunud me bussi peale ehk siis pidime proovi edasi lükkama ja alguses ma muidugi ei teadnud kas see on võimalik ja kartsin, et jään sellest üldse ilma. Kuna mul olid pooled modellid sellised, keda ma esimest korda elus kõndimas nägin, tahtsin kindlalt proovi teha. Õnneks see lahenes ja saingi proovi edasi lükatud. Bussis hakkasin valima kollektsioonile muusikat ja muidugi õigel ajal saab Kamilla arvuti tühjaks ja teiseks sai täis esimest korda elus ka mu mobiilneinternet, kõik ikka õigel ajal. Kohapeal avastasin, et mu triikraud on katki läinud või tähendab ajast endast triikimisel välja roostevett… JESS, rikkus sellega ära ka mu mõne komplekti valge osa. Õnneks see lahenes sellega, et sain Mattiselt triikraua ja pesin selle määrdunud komplekti ära ehk siis kui modellil oli aeg riided selga panna, oli see veel täiesti niiske, aga vähemalt puhas.  Triikrauale lisaks ei liiminud mu liim vajalike asju õigel ajal ja ühele modellile riideid selga pannes rebenes selle pluusi peaava katki.
Kokkuvõttes muidugi kõik lahenes kuidagimoodi, aga jah, videos ehk siis sellel päeval olin ma ikka paras toriseja ja ütlesin kogu aeg, et kõik on metsas-kõik on metsas… Tagantjärgi mõeldes oli see super lahe päev ja sellest, et ma ei võitnud midagi, pole hullu, sest olulisem oli see, kui võrratud inimesed mu ümber olid. Ilmselt kõige naljakam situatsioon oli minu ja Mattise jaoks see, kuidas ma autasustamisel peaaegu poodiumilt alla oleks kukkunud. Õnneks suutsin teda õigel ajal õlast krabada ja end tagasi tõmmata, aga nalja oli ikka nabani 😀

Ja siin on minu esimene vlog:

Kommenteerige kuidas meeldis ja kas soovite ka tulevikus sarnaseid videoid näha või mida näha sooviksite 🙂

normal (1)

 

Olge vahvad,
Kamilla Katarina