Häid pühi Sulle!

Kõik munad juba värviliseks värvitud või hakkad alles värvima? Mina veel ei ole midagi värvinud. Selle asemel tulin blogisse Sulle oma kalalkäigu muljeid jagama. Olin juba unustanud kui mõnus tegevus see on, sest viimati käisin väiksena vanaemaga Peipsi peal. Praegu sai kalaretkel käidud koos oma venna ja kolme sõbraga. Võtsin oma fotovarustuse kaasa ja mõtlesin, et lähen samal ajal kui teised püüavad loodust uurima, aga sain juba üsna algul endale õnge kätte ja sattusin sellest nii tuhinasse, et tegin meie seiklusest vaid need pildid vennast.
Söögiks me kala kätte ei saanud 🙁 , sest kõik kalakesed, kes meie konksude otsa sattusid, olid liiga väiksed, kuid see eest sai oma mõtted puhastatud. Nimelt istusin oma tund poistest kaugemal üksi kivi peal, õng käes ja vaatasin merd. Lõpuks tuli Kaspar (mu vend) “ou, tule ära siit, siin sul kõige väiksem võimalus mõni kala kätte saada” 😀 .

Kui rääkida kalast kui söögist, siis ma olen vist kõige suurem kalafänn üldse! Ei saa aru nendest inimestest kellele ei meeldi lõhe või lest, sest nooooo ma saan alati nendest sellise maitseelamuse, et tükiks ajaks hea tuju. Sul ei muuda söök tuju heaks? Vahel kui ma pole tükk aega kala saanud, siis ma reaalselt sunnin enda ema kala ostma 😀

Aga sellest kala nädalavahetust veel veidi- nimelt kui poistega Selveris käisime, siis leidsin seitsme euroga My Equa pudeli ja polnud mingid küsimustki, et ma seda ei osta, sest nende internetipoest pudelit Eestisse tellides, oleks see mul kaksteist eurot maksma läinud ehk siis viis eurot võitu! Ja miks ma selle ostsin? Sest ma olen sellest pudelist nii palju head erinevatest blogidest lugenud ja peale seda kui mu sõbranna ka selle endale soetas ja ütles, et see reaalselt on pannud teda rohkem vett jooma, siis olin kindel, et ma tahan ka seda endale. Minu pudelidisaini valikuks osutus see armas kaladega oranšikas pudel, sest ma ilmselt olin nii kalastus meeleolus 😀 . Nüüdseks on mul see pudel nädal aega olnud ja ma pean tõdema, et see tõesti on mind pannud rohkem vett jooma, sest esiteks on seda nii mugav kaasas kanda, teiseks see silmatorkav kujundus tuletab mulle kogu aeg meelde, et Kamilla JOO VETT!

Aga kokkuvõteks, ma tõesti soovitan teil kamp kokku kutsuda ja ühiselt kalale minna, sest see kohutavalt mõnus tegevus. 
Et Su kalaretk sujuvamalt läheks, siis tõmba enda telefoni selline tore äpp nagu  Kalapüügipiirangud, sest rakendus sisaldab andmeid kalapüügieeskirjast, kalapüügiseadusest, looduskaitseseadusest, ajutistest püügikitsendustest, põllumajandusministri ja keskkonnaministri käskkirjadest. Seega sisaldab rakendus infot nii harrastajale kui kutselisele kalurile. Samuti kuvatakse kaitstavaid objekte, mis võivad piirata kalapüüki, näiteks kaitsealad ja seal kehtivad liikumispiirangud.
Kui sul ei ole võimalust kalale minna, siis mine lihtsalt loodusesse pildistama, ka väga mõnus tegevus!

_MG_6093

_MG_6101

_MG_6125

Prillid – Lindex
Sall – isa tõi Brasiiliast
Tagi ja teksad – Zara
Saapad  ja kampsun – ei mäleta

_MG_6126

_MG_6139

_MG_6145

_MG_6165

PhotoGrid_1397306335840

Jälgi mind ka Instagramis – @kamillakatarina

Päikest,
Kamilla Katarina