NAUTIGE ISEENDAGA OLEMIST! Kunagi olin ma selline tüdruk, kes absoluutselt ei tahtnud millegagi üksinda tegeleda. Alati kui šoppama, linna jalutama või mida iganes kodust välja tegema läksin, kutsusin endaga mõne sõbranna või ema kaasa. Õnneks viimaste aastate jooksul on see muutunud ja ma tõesti naudin üksinda välja minemist, saan lennata oma lõputusse sisekosmosesse ja sukelduda oma sügavatesse mõtetesse :).  Üksinda linna peal pildistamine või kohvikus kohvi joomine ja saiakeste söömine on ühed paljudest viisidest, kuidas ma seda naudin. Kusjuures šopates olen ma avastanud seda, et kui ma seda üksi teen, siis leian endale rohkem huvitavaid asju. Ma ei tea, mis teema mul sellega on, aga kui ma käin sõbrannaga šoppamas, siis hakkan ma talle asju soovitama ja vaatama ning unustan sealjuures iseenda täiesti ära.
Aga see selleks… Te kindlasti mõtlete või siis vähemalt osad mõtlevad, et kust ma nii ilusa kasuka olen saanud? Sellega on veidike teistsugune lugu. Nimelt on see mu parima sõbranna oma, kes pesitseb hetkel Austraalias (Siinkohal pean paluma, et te tema suurepärast blogi loeksite: http://siitkaugel.blogspot.com/ sest ta kirjutab kohutavalt huvitavalt ja värvikalt. Lausa nii, et vahepeal jääb tunne nagu seikleks ise seal) ja ta laenas seda mulle selle aasta talveks. Muidugi ei tähenda see seda, et mul endal poleks kasukaid, sest psssst.. on-on, lausa kaks! Mõlemad olen saanud endale EMMA kaltsukast (ühe sain 4€ ja teise 20€) ja mõlemad on pärisnahast, aga mis nende miinus – neil pole sellist ilusat kapuutsi. Kuid tagasi selle kasuka juurde – selle kasuka sai Saara klassiõe käest, kes tõi 12′ndas klassis rebastele(10.klassi õpilased) suurte kottide viisi koledaid riideid, AGA seal riiete seas oli ka see ilus “pärlike”. Saara automaatselt ei lubanud seda rebastele rikkumiseks anda ja nii ta võttiski selle endale.

KUST TE ENDALE KASUKAID SAAKSITE? Kunstnahast kasukaid saab hetkel paljudest poodidest ja kuna talve hooaeg on sisuliselt läbi, siis on ka päris normaalse hinnaga(ALE), kuigi kunstnahast kasukad pole minu arust nii soojad kui pärisnahast kasukad. Kui te soovite endale normaalse hinnaga pärisnahast kasukat, siis ma soovitan tõesti second-handidesse tsekata, vähemalt enda ja paari sõbranna kogemuse põhjal…

kõnnin

_MG_2775

_MG_2639

_MG_2672

_MG_2689

_MG_5989

TUISK

Ootan teilt alati tagasisidet kommentaaridesse,
Kamilla 🙂